Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line
✨ Modern apartment near the Assago Forum ✨
One-bedroom apartment for up to 4 guests, located inside a charming traditional farmhouse. It features a fully equipped kitchen, a bedroom, one bathroom, and two balconies—perfect for relaxing. Furnished in a modern style, it offers Wi-Fi and radiant heating panels for maximum comfort.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 015011-LNI-00033, IT015011C28WUB8I6Q
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Milanofiori Noord, een wijk in Assago. Museum Cenacolo Vinciano en Teatro alla Scala zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Milaan en Santa Maria delle Grazie. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Mediolanum Forum of San Siro-stadion. Bekijk onze reisgids voor Assago
Metrostation Assago Milanofiori Nord - 8 min. wandelen
Station Corsico - 10 min. rijden
Luchthaven Linate (LIN) - 27 min. rijden
Restaurants
McDonald's
14 min. wandelen
KFC
16 min. wandelen
Panino Giusto
18 min. wandelen
Roadhouse Restaurant
18 min. wandelen
Toast Eat
18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line?
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line van één nacht voor twee volwassenen op 18 mrt. 2026 min. € 149, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line?
Dit appartement ligt in Milanofiori Noord, op 10 minuten wandelen van Milanofiori en Mediolanum Forum. Ziekenhuis San Paolo ligt op 4,6 km. Metrostation Assago Milanofiori Nord ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation Assago Forum is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen over AssagoApartments – Il Gelso – near the Forum and the M2 metro line