Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2)
De groene vallei van de regio Mendrisiotto, met zijn dichte bossen en met wijngaarden bedekte heuvels, ontvouwt zich prachtig vanuit de ramen van SALORINO 2, een elegante zolderwoning voor je vakantie in Salorino, een dorpje met een prachtig uitzicht boven Mendrisio.
De woonkamer loopt over in de eethoek, met een glazen tafel voor vier personen om gezellig met het gezin te eten. Daarnaast ligt de gezellige hoek met bank, fauteuil en grote tv, waar je een film kunt kijken of een boek kunt lezen.
De keuken is apart, op maat gemaakt en voorzien van alles wat je nodig hebt om maaltijden te bereiden en te serveren. Hier, aan de tafel voor twee, kun je genieten van een aperitief terwijl je het avondeten klaarmaakt!
Er zijn twee slaapkamers, beide tweepersoonskamers, die ruim zijn en voorzien van ladekasten en nissen om je kleding netjes op te bergen. Vanuit de originele halfronde ramen heb je uitzicht op het omringende landschap.
Er zijn ook twee badkamers: één met een douche en één, betegeld in intens blauw, met een prachtig bad dat een schitterend uitzicht biedt op het groen rondom het dorp.
LET OP: de open haard is alleen decoratief en MAG NIET WORDEN GEBRUIKT!
Je krijgt kwaliteitsbeddengoed, handdoeken en een welkomstpakket.
We zetten ook een cadeaumandje klaar met wat benodigdheden voor je eerste ontbijt.
Er is gratis wifi beschikbaar.
Roken is ten strengste verboden.
Commerciële activiteiten in het appartement zijn verboden.
Het appartement heeft geen eigen parkeerplaats, maar je kunt in de buurt op openbare betaalde parkeerplaatsen parkeren.
Toegang:
Houd er rekening mee dat je het appartement binnenkomt via een ZELF INCHECKEN.
Nadat je de online registratie succesvol hebt afgerond, krijg je een e-mail met de INSTRUCTIES (inclusief een stapsgewijze handleiding) over hoe je zelfstandig toegang krijgt tot het appartement.
case e je hulp nodig hebt, staat onze klantenservice van 8.00 tot 22.00 uur voor je klaar via telefoon, e-mail of WhatsApp.
Wat is er in de buurt:
Salorino, op korte afstand van het centrum van Mendrisio, ligt op een panoramische plek aan de weg naar Monte Generoso, midden in de natuur. Het historische dorpje wordt omringd door pittoreske wijngaarden, waar de beroemde merlot uit de streek wordt geproduceerd. Er zijn talrijke wijnkelders waar je de lokale wijn kunt proeven en kopen.
Vanaf Solino ben je binnen een paar minuten in Bellavista, de plek waar de wandelpaden en het treintje naar Monte Generoso beginnen. Op de top word je verwelkomd door de beroemde Fiore di Pietra, een moderne berghut ontworpen door de Ticinese architect Botta, met een zelfbedieningssnackbar en een elegant restaurant; vanaf hier is het uitzicht op het meer van Lugano en de bergen adembenemend.
Hoe kom je er:
Met de auto: neem vanaf de A2-snelweg afrit 52-Varese richting Varese/Stabio/Mendrisio en stel je GPS in op: volg de borden naar Monte Generoso, binnen 5 minuten ben je bij het appartement.
Met de trein: stap uit bij station Mendrisio en neem bus nr. 522 richting \"Somazzo, Paese\" (6 haltes). Stap uit bij de halte \"Salorino, Municipio\" en loop 1 minuut.
dit appartement ligt in Mendrisio. Villa Erba en Duomo di Como zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Meer van Lugano. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Giuseppe Sinigaglia of Pista La Resega. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuur zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Mendrisio
Zijn huisdieren welkom bij Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2)?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2)?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2) van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 241, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Waar staat Elegant attic room with view over the Mendrisio valley (SALORINO 2)?
Dit appartement in Mendrisio ligt op 1,9 km van FoxTown Factory Stores en op 4 km van Monte San Giorgio. Ook Meer van Lugano en Baptisterium Riva San Vitale liggen op 10 km afstand. Station Mendrisio ligt op 20 minuten wandelen.