ibis Styles Madrid Airport Valdebebas ligt in Hortaleza, een wijk in Madrid. Palacio Real de Madrid en Puerta de Alcalá zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía en Zoo Aquarium de Madrid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Ciudad Real Madrid of Stadion Cívitas Metropolitan. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Madrid
C. de Fernando Higueras, 55, Hortaleza,, Madrid, 28055
In de buurt
Ciudad Real Madrid
2 min. rijden - 1.5 km
IFEMA (handelsbeurs van Madrid)
3 min. rijden - 2.9 km
Stadion Santigo Bernabéu
14 min. rijden - 11.3 km
Gran Via
18 min. rijden - 15.2 km
Puerta del Sol
19 min. rijden - 15.9 km
Lokaal vervoer
Station Alcobendas-S.S. de los Reyes - 10 min. rijden
Valdebebas Station - 16 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 12 min. rijden
Restaurants
McDonald's
8 min. rijden
Mahoudrid
8 min. rijden
Coffee By Paul
8 min. rijden
McDonald's
17 min. rijden
La Savina
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
ibis Styles Madrid Airport Valdebebas
Hotel vlak bij IFEMA (handelsbeurs van Madrid)
ibis Styles Madrid Airport Valdebebas bevindt zich dicht bij Ciudad Real Madrid en biedt een shuttleservice van/naar de luchthaven, dagelijks een gratis receptie en een koffiebar/café. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Hatsy, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en fietsenstalling
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
De 260 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Haardrogers en shampoo
Ledtelevisies van 50 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 13 voor volwassenen en EUR 6.5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 12 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 15 september
Het zwembad is toegankelijk van 11.00 uur tot 21.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt ibis Styles Madrid Airport Valdebebas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 11.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij ibis Styles Madrid Airport Valdebebas?
Vandaag, 6 jun. 2026, kost een verblijf bij ibis Styles Madrid Airport Valdebebas van één nacht voor twee volwassenen op 1 jul. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij ibis Styles Madrid Airport Valdebebas?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12 per dag.
Hoe laat kan ik bij ibis Styles Madrid Airport Valdebebas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij ibis Styles Madrid Airport Valdebebas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt ibis Styles Madrid Airport Valdebebas een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is tussen 08.00 uur en 20.00 uur een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat ibis Styles Madrid Airport Valdebebas?
Dit hotel ligt in Hortaleza, op 2,1 km van Ciudad Real Madrid en op 3 km van IFEMA (handelsbeurs van Madrid). Winkelcentrum Hipercor Campo de las Naciones ligt op 4,9 km. Valdebebas Station ligt op 16 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over ibis Styles Madrid Airport Valdebebas
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 578 van 972 beoordelingen
10 - Uitstekend
578
Gastenscore: 8 - Goed. 219 van 972 beoordelingen
8 - Goed
219
Gastenscore: 6 - Redelijk. 98 van 972 beoordelingen
6 - Redelijk
98
Gastenscore: 4 - Matig. 47 van 972 beoordelingen
4 - Matig
47
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 30 van 972 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
30
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David Petrus van
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Net hotel, splinternieuw, prima ontbijt en personeel is behulpzaam. Free shuttlebus van en naar airport is erg handig. In omgeving is niets te doen. Wij liepen 19 minuten naar treinstation en 4 haltes verder sta je in het centrum. Schijnt ook een bus naar het station te gaan. Taxi naar Stadion Wanda Metropolitano is een kleine 20 euro. Jammer dat het zwembad nog niet open was. Dat was de enige teleurstelling.
David Petrus van
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Theo
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik had wat reviews gezien waar het hotel er niet zo best uitkwam; maar het lijkt wel of ik dan in een totaal ander hotel heb gezeten!
Je zit dan weliswaar in een wijk in aanbouw; maar het is er heerlijk rustig en binnen een half uurtje toch in centrum van Madrid.
Personeel komt wat onvriendelijk over maar maak een praatje en ze komen helemaal los….
Zwembad op de 6e etage is prima vertoeven; met een briesje dus flink blijven smeren.
Kamer is wat je van een hotel mag verwachten: heerlijke bedden om te slapen; schone badkamer om te douchen en indien gevraagd is het geen probleem voor dagelijks schoonmaak en handdoekwissel (met extra handdoeken)……vakantie speelt zich over het algemeen toch af buiten je hotelkamer.
Ontbijt was prima; mensen die klagen over te weinig variatie hebben waarschijnlijk thuis iedere ochtend een buffet staan met 15 soorten beleg; fruit; diverse soorten brood en zoetigheden.
Tip: kijk van tevoren wat je wil zien in Madrid en download de Uber app op je telefoon (heb ik ook voor de eerste keer geprobeerd; ging een wereld voor mij open).
Theo
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Edwin
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel.
Edwin
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francisco
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente locacion, muy buen restaurante y su proximidad al aeropuerto lo hacen muy conveniente para una corta estadia.
Francisco
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matt
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great airport hotel
Matt
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angelina
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
New hotel with a great location near the airport. Great and on time shuttle service to/from airport. Great location if you have an early morning flight!
Angelina
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ever
8 mei 2026
Positief: Netheid
Great room and fast check in
Ever
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Syed Irfan
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Really enjoyed my stay here.
Syed Irfan
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natila
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great for a quick stay
Natila
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JUAN LUIS
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
el lugar perfecto para hacer una escala y no alejarte tanto del aeropuerto, aun mas por que tienen el servicio de transporte gratuito del aeropuerto al hotel, excelentes instalaciones, muy amable el personal, los felicito, mi esposa y yo nos sentimos en un lugar muy confortable, gracias por ser así
JUAN LUIS
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aleksandra
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy places to stay when you need a flight in the morning, great shuttle service
Aleksandra
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karla
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel, el desayuno increíble, muy rico y la comida también, el bar era muy agradable
Karla
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ofelia D
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy limpio , personal muy afable , ropa de cama muy limpia y cómoda y el aire acondicionado súper bueno
Ofelia D
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naegu
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the best hotel close to Airport. It is so comfortable to get relaxed after flight or before flight!
Naegu
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff and very convenient from the airport.
Richard
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Igor
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel for the airport stopover.
Igor
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nydia
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Desayuno muy rico.
Nydia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Henry
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Restaurant was good and all staff extremely helpful.
Henry
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tabatha
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast had alot to offer and the airport shuttle was very convenient the room was comfortable and clean
Tabatha
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jakub
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All good
Jakub
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bianca
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent breakfast menu. Clean room for a comfortable stay......highly recommended.....
Bianca
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Lage zum Flughafen. Tolle Ausstattung des Hotels und wenn der Hotelpool und die Rooftop Bar noch öffnet Top Adresse
Christian
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NATALIA
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great short stay! Everything that I needed was there.
NATALIA
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Grecia
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El desayuno tenía variedad, estaba delicioso, las habitaciones amplias y cómodas
Grecia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carmen Elena
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente estancia...y el shuttle al aeropuerto super util