Apartahotel Villa De Parla ligt in Parla. Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía is een cultureel hoogtepunt en Parque Warner Madrid en Zoo Aquarium de Madrid zijn enkele van de populaire attracties in de buurt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Gemeentelijk Sportcentrum Fernando Martin of kies voor een avondje uit bij Iberdrola Music. Bekijk onze reisgids voor Parla
Ruben Dario 1, Parla, Community of Madrid, 28982
In de buurt
Parque Warner Madrid
20 min. rijden - 19.7 km
Plaza Mayor
31 min. rijden - 32.0 km
Gran Via
32 min. rijden - 32.0 km
Puerta del Sol
32 min. rijden - 32.4 km
Zakelijk district van Parla
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Parla - 12 min. wandelen
Metrostation Iglesia Centro - 12 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 34 min. rijden
Restaurants
Restaurante Patatiss
6 min. wandelen
Restaurante Allegro
2 min. wandelen
Restaurante Chino La Paz
6 min. wandelen
Dolce Vita Parla
9 min. wandelen
Beer para Creer
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apartahotel Villa De Parla
Hoogtepunten van de accommodatie
Apartahotel Villa De Parla biedt onder andere een wasserij en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Apartahotel Villa De Parla?
Dit hotel in Parla bevindt zich op enkele stappen van Zakelijk district van Parla en op 4,7 km van Calle de Manuel Cobo Calleja. Ook Parque del Egido en Plaza 8 de Marzo liggen op 10 km afstand. Metrostation Iglesia Centro ligt op 12 minuten wandelen en naar Metrostation Parla Centro - Bulevar Norte is het 12 minuten wandelen.