A&Z Javier Cabrini ligt in Hortaleza, een wijk in Madrid. Puerta de Alcalá en Palacio Real de Madrid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía en Zoo Aquarium de Madrid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Ciudad Real Madrid of Stadion Santigo Bernabéu. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Calle Sta. Francisca Javier Cabrini, Madrid, Community of Madrid, 28043
In de buurt
Palacio de Hielo
2 min. wandelen - 0.2 km
IFEMA (handelsbeurs van Madrid)
17 min. wandelen - 1.5 km
Winkelcentrum Hipercor Campo de las Naciones
4 min. rijden - 2.5 km
Parque Juan Carlos I
4 min. rijden - 2.9 km
Winkelcentrum Arturo Soria Plaza
5 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Metrostation Canillas - 4 min. wandelen
Station Madrid Ramon Y Cajal - 9 min. rijden
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 14 min. rijden
Restaurants
Terraza Nordeste
7 min. wandelen
Viena Capellanes
5 min. wandelen
Foster's Hollywood
5 min. wandelen
VIPS
5 min. wandelen
Ginos
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
A&Z Javier Cabrini
Hotel vlak bij IFEMA (handelsbeurs van Madrid)
Vlak bij Stadion Cívitas Metropolitan biedt A&Z Javier Cabrini alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Waar staat A&Z Javier Cabrini?
Dit hotel ligt in Hortaleza, op 3 km afstand van IFEMA (handelsbeurs van Madrid), Winkelcentrum Arturo Soria Plaza en Winkelcentrum Hipercor Campo de las Naciones. Ook Parque de Berlin en Calle de Alcalá liggen op 5 km afstand. Metrostation Canillas ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Mar de Cristal is het 11 minuten wandelen.