Sophisticated Soho Apartment London ligt op een steenworp van Leicester Square en Oxford Street en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Piccadilly Circus Underground Station - 5 min. wandelen
Station Tottenham Court Road - 10 min. wandelen
Londen (LCY-London City) - 53 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sophisticated Soho Apartment London?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Sophisticated Soho Apartment London inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sophisticated Soho Apartment London uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sophisticated Soho Apartment London?
Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 10 minuten wandelen van Regent Street, Piccadilly Circus en Oxford Street. Ook Leicester Square en Piccadilly liggen op 10 minuten wandelen. Piccadilly Circus Underground Station ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Oxford Circus Underground Station is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.