Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Real01 · Tiny Little Home in the City Centre
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft een keuken met een koelkast, naast een televisie met kabelzenders.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Keuken
Koelkast
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 29958/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Real01 · Tiny Little Home in the City Centre Lisbon
Real01 · Tiny Little Home in the City Centre Apartment
Real01 · Tiny Little Home in the City Centre Apartment Lisbon
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Santa Justa-lift en Kasteel van São Jorge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Oceanarium van Lissabon en Nationaal natuurhistorisch museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Zijn huisdieren welkom bij Real01 · Tiny Little Home in the City Centre?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Real01 · Tiny Little Home in the City Centre?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Real01 · Tiny Little Home in the City Centre van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Real01 · Tiny Little Home in the City Centre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Real01 · Tiny Little Home in the City Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Real01 · Tiny Little Home in the City Centre?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 15 minuten wandelen van Paleis van São Bento en Avenida da Liberdade. Ook Rossio Square en Praça Marquês de Pombal liggen op 2 km afstand. Tramhalte R. Escola Politécnica ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Tramhalte R. Poiais S. Bento is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen over Real01 · Tiny Little Home in the City Centre
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.