Dit appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft een koffiezetapparaat/waterkoker en een keuken met microgolfoven en vaatwasser.
Elke kamer in Olaias Design by Homing is voorzien van airconditioning. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Over deze buurt
Olaias Design by Homing ligt in Olaias, een wijk in Lissabon. Campo Grande en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Arena van Campo Pequeno of Estádio José Alvalade. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Marechal Francisco Costa Gomes 48, C, Lisbon, 1900-456
In de buurt
Fonte Luminosa
7 min. wandelen - 0.6 km
Avenida Almirante Reis
12 min. wandelen - 1.0 km
Instituto Superior Tecnico
15 min. wandelen - 1.3 km
Campo Grande
4 min. rijden - 2.3 km
Avenida de Roma
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Olaias - 6 min. wandelen
Station Roma-Areeiro - 18 min. wandelen
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 13 min. rijden
Restaurants
Fei He
7 min. wandelen
Pizzaria Big Chic
10 min. wandelen
Cova Funda
10 min. wandelen
Pepe & Oliva
3 min. wandelen
Charlot
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Olaias Design by Homing?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Olaias Design by Homing inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Olaias Design by Homing uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Olaias Design by Homing?
Dit appartement ligt in Olaias, op 1 km van Avenida Almirante Reis en op 5 km afstand van Rossio Square en Avenida da Liberdade. Praça Marquês de Pombal ligt op 3,1 km. Station Olaias ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Alameda is het 13 minuten wandelen.