dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Santa Justa-lift en Kathedraal van Lissabon (Se) zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio José Alvalade of Estádio da Luz. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Almirante Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Almirante Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Almirante Home een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Almirante Home?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 2 km afstand van Avenida Almirante Reis, Avenida da Liberdade en Rossio Square. Ook Santa Justa-lift en Praça Marquês de Pombal liggen op 2 km afstand. Station Anjos ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte R. Maria Andrade is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.