Eishoji Tempel
Bezoek Eishoji Tempel
Populaire plekken om te bezoeken

Kokura-kasteel
Dit schilderachtige replicakasteel wordt omgeven door een slotgracht en traditionele Japanse tuinen. Het vormt een vredig contrast met de drukte van Kitakyushu.

Atago-heiligdom
Atago-heiligdom is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Kitakyushu, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak tijdens je verblijf zeker tijd voor een bezoekje aan de winkels.

Yasaka-schrijn
Nadat je Yasaka-schrijn hebt bezocht, kun je in de omgeving van Kitakyushu nog veel meer bezienswaardigheden en attracties ontdekken. Maak tijdens je verblijf zeker tijd voor een bezoekje aan de winkels.

Riverwalk Kitakyushu
Tijdens je vakantie in Kitakyushu kun je lekker rondkijken in het winkelgebied van Riverwalk Kitakyushu. Bewonder de musea wanneer je hier in de omgeving bent.

Stedelijk Museum voor de Kunst van Kitakyushu
Volg de ontwikkeling van de Japanse kunst, van de oude drukkunst met houtblokken tot de moderne stromingen, in dit bijzondere museum.

Museum voor Geschiedenis van Natuur en de Mens
Reis terug naar het begin van de tijd en volg de evolutie van de aarde in dit uitgebreide, meeslepende museum.
Beste hotelaanbiedingen in Eishoji Tempel
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Eishoji Tempel

JR Kyushu Station Hotel Kokura

RIHGA Royal Hotel Kokura

Art Hotel KOKURA New Tagawa

Daiwa Roynet Hotel Kokura Ekimae

Toyoko Inn Kokura-eki Kita-guchi
Ontdek de wereld met Expedia
- Vakanties en reizen gelijkaardig aan Eishoji Tempel
- Hotels in de buurt van Eishoji Tempel, Kokura
- Expedia's nieuwste trends
Expedia's nieuwste trends
- Hotels in Dakar
- Hotels in Ekeren
- 5-sterrenhotels in Saint-Tropez
- Garden Playanatural Hotel & Spa - Adults Only
- Zedwell Piccadilly Circus
- Hotel Madrid
- Medplaya Hotel Calypso
- 5-sterrenhotels in Meer van Genève
- Novotel Berlin Mitte
- Hotels met waterpark in Gran Canaria
- Hotel Bel Air Sport & Wellness
- Hotels in Schiphol
- Hotels in Toulon
- Kastelen Stoumont