10/10 – Uitstekend
MARIELY


















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 5 jan. 2026, kost een verblijf bij Casa la Joya de Bacalar Lake Front van één nacht voor twee volwassenen op 7 jan. 2026 min. € 94,60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Dit capsulehotel in Bacalar ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Laguna de Bacalar, Ecopark Bacalar en Parque Ecológico Laguna Bacalar. Ook Polytechnische Universiteit van Bacalar en Fuerte de San Felipe liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



















