Hotel de Paris Amsterdam bevindt zich in Amsterdam Centrum, een wijk in Amsterdam, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Bewonder de natuur bij Vondelparkbuurt en Artis, terwijl Rijksmuseum en Van Gogh Museum culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Johan Cruijff ArenA of Ziggo Dome. Bekijk onze reisgids voor Amsterdam
MARNIXSTRAAT,372, Amsterdam, North Holland, 1016 XX
In de buurt
Leidseplein
3 min. wandelen - 0.3 km
American Hotel Amsterdam
3 min. wandelen - 0.3 km
Holland Casino
4 min. wandelen - 0.4 km
Melkweg
1 min. wandelen - 0.2 km
De Negen Straatjes
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Overstaphalte Leidseplein - 4 min. wandelen
Metrostation Rokin - 14 min. wandelen
Luchthaven Schiphol (AMS) - 28 min. rijden
Restaurants
The Waterhole
3 min. wandelen
Advocatuur
3 min. wandelen
Mikkeller at Morebeer
3 min. wandelen
Umaimon
4 min. wandelen
Café Pieper
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel de Paris Amsterdam
Hotel vlak bij Leidseplein
Vlak bij Rijksmuseum en Van Gogh Museum biedt Hotel de Paris Amsterdam een bar, een businesscentrum en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel de Paris Amsterdam hebben volop comfort met gratis wifi en kluisjes.
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
De volledige accommodatie is gerenoveerd in 2006
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 40 inch
Meer
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 12.50 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De creditcard die voor het boeken is gebruikt, dient bij het inchecken te worden getoond. Als de kaarthouder zelf niet aanwezig kan zijn, dien je vooraf contact met de accommodatie op te nemen om hierover afspraken te maken.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Nederland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Hotel de Paris Amsterdam inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel de Paris Amsterdam uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel de Paris Amsterdam?
Dit hotel ligt in Amsterdam Centrum, op 5 minuten wandelen van Melkweg en Leidseplein. Ook De Negen Straatjes en Vondelparkbuurt liggen op 10 minuten wandelen. Overstaphalte Leidseplein en Overstaphalte Elandsgracht liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel de Paris Amsterdam
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,2
Locatie
7,6
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 121 van 863 beoordelingen
10 - Uitstekend
121
Gastenscore: 8 - Goed. 365 van 863 beoordelingen
8 - Goed
365
Gastenscore: 6 - Redelijk. 226 van 863 beoordelingen
6 - Redelijk
226
Gastenscore: 4 - Matig. 108 van 863 beoordelingen
4 - Matig
108
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 43 van 863 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
43
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
D
28 sep 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Do not disturb
This hotel is extremely bad!
Bad hygiënes. Noisy. Super small rooms.
And the cleaning lady that came knocking at 9am on the door 'housekeeping' she said with a voice more evil then Gollom.
I screamed back with a voice like Achilles calling Hector for battle: 'please read the do not disturb sign'.
Can someone tell me, if the check out is at 11am, and there is a do not disturb sign on the door, why would you still knock on my door?
Please dear reader, do yourself a favor and pay 20 euro extra for a 4 star hotel.
I am even willing to pay it for you because a hotel like this you won't even wish it to your enemy
D
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mooi
Super kregen andere kamer dan geboekt deze was met 2 aparte bedden. Wel voor de lage prijs . Top is dat.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2018
Positief: Personeel en service
prettige locatie, vriendelijk en behulpzaam personeel, goed ontbijt.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Erna
7 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Prima hotel dichtbij centrum
Ontvangst vruuendelijk , kamer erg klein maar schoon en comfortabele bedden ,beeld van de tv erg slecht , maar gezien de prijs / kwaliteit van de kamer vol deed verblijf aan de verwachtingen , ontbijt was prima
Erna
1 nacht verbleven in januari 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
lysan
25 mei 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
oke voor 1 dag vieze douche
lysan
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Centrale ligging en prima kamer
Centrale ligging en prima kamer. Keurig personeel bij de receptie.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
John
14 feb 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Hotel centrale ligging, goed ontbijt.
Zolderkamer, klein sober maar in verhouding met prijs, 80 euro incl. Ontbijt en alle toeslagen. Goed hotel voor een overnachting.
John
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 mei 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideale ligging!!
Goede ligging, loopafstand van het Leidseplein en LaMar theater. Maar jammer van de veel te kleine kamer en het matras schuift steeds van de bodem van het bed af.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jimmy
11 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Drie sterren vanwege het lawaai.
Vriendelijke personeel, goed gelegen, nette kamers met moderne badkamers.
In de kamer waar wij lagen was wel veel lawaai van binnen zowel als van buiten.
Jimmy
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
21 okt 2013
Negatief: Comfort kamer
Te veel lawaai
Klein bedden doorgezakt, geen minuut geslapen door lawaai
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Gustbel
19 jul 2013
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
verouderde kamers GEEN AIRCO
Teleurstellend
Gustbel
Geverifieerd
8/10 – Goed
vd Toorn
18 jun 2013
Positief: Personeel en service
top locatie met hele goede sevice
Goed hotel met een hele goede service
vd Toorn
Geverifieerd
6/10 – Matig
M Kessels
15 jun 2012
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
You get what you pay for
Very small room at the back of the hotel. A bit worn down and basic. At 6 o'clock in the morning people started slamming doors and shouting. We left the bathroom door open because it is so small but with the vapor of the hot water, the fire alarm went off and we got shouted at by the clerc.The location is ideal and breakfast is ample. So all in all you get a reasonable service for a low price.
M Kessels
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 jun 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Geweldige locatie, prima hotel
last minute geboekt, de meneer aan de receptie was vriendelijk en behulpzaam, hotel en kamer zijn prima, locatie uitstekend, niet al te groot of luxe maar verzorgd, wel wat joints of ons balkon ;-)
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Silvia
31 jan 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Uitstekende bedden
We hadden de zolderkamer, klein maar goed!
Bedden waren uitstekend!
Silvia
Geverifieerd
4/10 – Slecht
O.
11 mei 2011
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
disaster
the room was literally 2m by 2m and the restroom was so tiny that they placed the sink in the room next to the bed. I had the suitcase on the floor and there was no space to walk around it, this is how small the room was. The bed was just next to a big window exposed to draft as the window was not well fitted (double glazing is too much to ask I suppose). The other guests were sometimes picturesque but this was the Queensday weekend so this may be the reason. The room door was with a very simple key, so I really didn't feel my stuff was safe there. The floor was extremely dirty. Wouldn't stay there again if they offered it for free.
O.
Geverifieerd
6/10 – Matig
Martijn
15 feb 2011
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Verwacht niet teveel!
Hoewel de ligging perfect is, was de kamer nogal klein en gehorig. De inrichting was verouderd en, hoewel een stuk nieuwer: de badkamer was heel smakeloos ingericht.
Opvallend was vooral de bar: daar stonden ipv volle flessen, lege flessen te pronken. Heel apart.
De trap deur naar de trap was afgesloten, waardoor we gedwongen waren de lift te nemen, wat niet erg handig is.
Tot slot trekt de prijs van dit hotel ook bepaalde gasten aan. 's ochtends hebben we mee kunnen genieten van een aantal gasten die nogal luidruchtig met elkaar in discussie waren.
Martijn
Geverifieerd
8/10 – Goed
K
10 mei 2009
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aardig hotelletje in centrum Amsterdam
Ik was - voor een papa-dochter-dagje - op zoek naar een leuk hotel in het centrum van Amsterdam. Hoewel we lang moesten wachten voordat onze kamer klaar was (langer dan een partijtje schaak en dat kan met m'n dochter lang duren), was de kamer netjes en zo dicht bij het centrum voor zo'n redelijke prijs, dat we toch tevreden waren.
K
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Ines
7 nov 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal sehr freundschaftlich , Hotel unsauber. Mäuse in der 2.und 3. Etage in den Zimmern. Meine Kekse wurden sogar angefressen. Rettungswege mit alten Matratzen teilweise zugestellt. Frühstück einfallslos, jeden Tag das gleiche Angebot. Strassenverkehr vor dem Hotel. Rückseitig ist das Hotel sehr ruhig, blickt aber in einen liederlichen Hinterhof.
Ines
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Personelle a l'écoute cependant ayant commander une chambre double avec vue sur la rue ainsi que petit dejeuner, moi et ma compagne nous nous somme retrouver dans une chambre vrm minuscule avec aucune vue sur la rue. Sinon a part ca petit dejeuner sympa et bon personnel
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charlotte
31 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location and well priced 👍 right in the middle of all the action
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mauricio
20 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Recomiendo.
Todo bien, calidad, ubicación y servicios, solo nos falto espacio.
Mauricio
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel in a really good location
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
wanderson
3 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Nos cobraram uma taxa de 50 euros na entrada alegando que seria uma taxa que deveria ser paga.
Não criamos problemas e pagamos (embora seja estranho). Nos colocaram em um quarto minusculo com uma cama pouco maior de solteiro e um banheiro que mal me cabia. Estávamos apenas com bagagens de mão e mesmo assim não tinha local para as malas. Nunca tinha visto algo parecido... Fomos reclamar, mesmo porque as fotos disponibilizadas no site eram bem diferentes daquilo. O atendente disse que no dia não poderia nos atender e que talvez no outro dia o problema fosse resolvido. Dormimos virados de lado para caber na cama. Pela manhã a mesma discussão com o recepcionista. Nos disponibilizou outro quarto, no porão do hotel e sem ventilação. No entanto, era um quarto de tamanho normal ou até grande, com uma cama de casal espaçosa. Assim, nos alojamos nesse quarto pois o outro não tinha a menor condição. Ao que parece tem quartos bons também no hotel. Então melhor ficar atento a isso para não se assustar. Café da manhã razoável para fraco e bem rigorosos com o horário de término (10h00), inclusive para quem já está no local. Localização ótima. O hotel ao que parece é de umas chinesas que moram no porão. Falam muito alto e brigam entre si, embora tentem ser simpáticas com os hóspedes.