WestCord Fashion Hotel Amsterdam bevindt zich in Nieuw-West, een wijk in Amsterdam, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Bewonder de natuur bij Rembrandtpark en Vondelparkbuurt, terwijl Van Gogh Museum en Rijksmuseum culturele hoogtepunten zijn. Ook Foodhallen en Leidseplein zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Amsterdam
Hotel met een luxe stijl niet ver van Vondelparkbuurt
WestCord Fashion Hotel Amsterdam bevindt zich dicht bij Rembrandtpark en Foodhallen en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Verwen jezelf met een body wrap, een gezichtsbehandeling of een manicure/pedicure bij Wellcome Wellness, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Mme Coco, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Vergaderruimtes, meertalig personeel en massage- en behandelingsruimtes
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 258 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Diepe ligbaden, haardrogers en shampoo
Lcd-televisies van 43 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, minikoelkasten en waterkokers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 35 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 22 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Mme Coco
Skyybar
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Sauna
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum (256 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Verhoogd toilet
Meer
10 etages
Feestruimte
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Roken is niet toegelaten
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 43 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Tijdens het inchecken dienen alle gasten, waaronder kinderen, een geldig identiteitsbewijs te tonen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 70.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100.00 per accommodatie per verblijf
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 12.50 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 22 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 35 per dag (incl. in- en uitrijden)
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 70.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie gebruikt onder meer zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Nederland. Deze accommodatie is beoordeeld met 4 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 4,5.
Veelgestelde vragen
Beschikt WestCord Fashion Hotel Amsterdam over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij WestCord Fashion Hotel Amsterdam?
Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij WestCord Fashion Hotel Amsterdam van één nacht voor twee volwassenen op 29 jul. 2026 min. € 130, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij WestCord Fashion Hotel Amsterdam?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 35 per dag.
Hoe laat kan ik bij WestCord Fashion Hotel Amsterdam inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij WestCord Fashion Hotel Amsterdam uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat WestCord Fashion Hotel Amsterdam?
Dit luxe hotel ligt in Nieuw-West, op 15 minuten wandelen van Rembrandtpark en Vondelparkbuurt. Ook Foodhallen en Leidseplein liggen op 3 km afstand. Tramhalte Curaçaostraat ligt op 6 minuten wandelen en naar Overstaphalte Surinameplein is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over WestCord Fashion Hotel Amsterdam
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 653 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
653
Gastenscore: 8 - Goed. 245 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
245
Gastenscore: 6 - Redelijk. 69 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
69
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 16 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
16
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heleen
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel, namen rustig de tijd om alles uit te leggen bij aankomst/inchecken. We waren wat vroeg aangekomen maar er was toch al een kamer beschikbaar. Welkomstdrankje bij aankomst. Schone en ruime kamer, goed ontbijt.
Heleen
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Johnny
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Top kamer alles was aanwezig wat er moest zijn. En uitstekende bediening van het personeel
Johnny
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Frank J.T.H.
28 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fashion, hip en handig
Handige plek nabij ring en centrum, vriendelijk personeel, gastvrij, goede voorzieningen, eenvoudig parkeren, … wat wil je nog meer
Frank J.T.H.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
F.J.T.H.
28 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed toeven aan de ring
Een goed bereikbare plek aan de ring, zeer vriendelijke medewerkers en ontvangst. Nette kamers, goed ontbijt en diner. Goede parkeervoorziening. Zeker tevreden over de prijs-kwaliteitverhouding.
F.J.T.H.
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Patricia
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prettig verblijf, geen bijzonderheden op te merken
Patricia
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
27 okt 2024
Mooie kamer. Goed ontbijt . Vriendelijk personeel. De rooftop bar was gezellig en leuk .
Mario
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ynske
17 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personeel was heel vriendelijk. Ondanks wij pas om 15 u konden inchecken mochten wij al vroeger naar onze kamer. Ontbijt was top. Ook al hadden wij een kamer aan de lift en hadden we schrik er veel last van lawaai zouden hebben was dit niet het geval. Als wij nog eens naar Amsterdam komen, zullen we zeker terugkeren naar dit hotel.
Ynske
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefan
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het verblijf is goed enkel jammer dat je voor de sauna als hotelgast nog moet bij betalen .
Stefan
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
23 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel, jammer van het zwembad
Prima hotel alleen erg jammer dat het zwembad dicht was en ons dit niet van te voren is gemeld.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
M
26 aug 2024
Positief: Personeel en service
Prima om te verblijven
Wij verbleven hier i.v.m. de GP op Zandvoort. Op zich een prima hotel. We werden vriendelijk ontvangen met een glaasje prosecco. Kamers okay, bed slaapt prima. Kamer voorzien van een Nespresso apparaat en dan vind ik altijd prettig. Badkamer faciliteiten zouden op wat kleine punten verbeterd kunnen worden. Een plankje of mogelijkheid om Shampoo of zeep in de douchecel weg te zetten is prettig. Ook de gangen en publieke ruimtes laten her en der wat gebruikssporen zien. Dat zou best wat aandacht kunnen gebruiken. We hebben gegeten bij Brasserie MMe Cocco, ondanks dat de jongens van de bediening het druk hadden was hij steeds vriendelijk. Wij waren al blij dat we nog konden eten na een lange dag op het circui maar we zagen rond ons heen wel dat er af en toe iets mis ging. Het is niet een hotel dat volgens mij "dicht in de buurt is van...." maar met een Uber ben je snel waar je wezen moet.
M
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Audrey
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé un excellent, l’hôtel était parfait, propre, la literie merveilleuse, les petits déjeuners copieux et très variés.
Audrey
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
bradley
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fine for a city break, little out of town
bradley
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Regina
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel and good stay
Regina
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
charlene
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Séjour agréable, personnel sympathique. Literie confortable.
Petit déjeuner copieux.
charlene
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eiji
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋は清潔でスタッフも対応良い
Eiji
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giulia
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable and well located. Also, the hotel offers reasonably priced bike hire.
Giulia
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, spacious room with easy transit to downtown Amsterdam via tram. Food at the bistro was delicious and the staff was very helpful throughout the property.
Maria
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dianne
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel . Clean
And very nice staff
Pool was too busy to enjoy a swim with members . Spa was under Reno’s
Dianne
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Amber
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and comfortable room. Very friendly and helpful staff. 😄
Amber
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sulochana
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was very good and the chef happily made special vegan food for 2 of us everyday , thanks to her
Sulochana
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brittany
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel bien situé, proche tramway. Chambre propre, hôtel propre et bel accueil du personnel.
Brittany
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel with all the facilities. Around 20-30 walk to Rijks Museum through Vondelpark. Great staff. Breakfast offerings were great.
Paul
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Johanna
26 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid
Sehr freundliches und hilfsbereites Personal. Frühstück war hervorragend.
Zimmer waren nicht sehr sauber.
Johanna
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fawaz
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
War gut
Fawaz
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karine
9 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten