Dierentuin Hagenbeck

Dierentuin Hagenbeck bevat dieren en dierentuindieren
Dierentuin Hagenbeck bevat zeedieren en dierentuindieren
Dierentuin Hagenbeck bevat gevaarlijke dieren en dierentuindieren
Dierentuin Hagenbeck inclusief een standbeeld of beeldhouwwerk en dierentuindieren
Dierentuin Hagenbeck inclusief zeedieren en bewegwijzering en ook kinderen


De grootste kooiloze zoo ter wereld heeft dieren, een aquarium en een activiteitenpark met wandelpaden. Bekijk de vogels en pinguïns in hun natuurlijke leefomgeving.

Tierpark Hagenbeck ontstond halverwege de 19e eeuw. Toen begon een lokale vishandelaar, Carl Hagenbeck, met het tentoonstellen van enkele dieren. Ook werden in dit park ooit mensen tentoongesteld. Nu is het een moderne dierentuin met een rijke geschiedenis. Het dierenpark staat bekend om zijn vooruitstrevende aanpak. Op het 25 hectare grote terrein van de dierentuin vind je ook een activiteitenpark en een groot aquarium.

Halverwege de 19e eeuw begon Carl Hagenbeck met het verzamelen van de exotische dieren die via de haven van Hamburg het land binnenkwamen. Nadat hij eerst een circus had opgericht en diverse “antropologische exposities” had gehouden, waaronder een tentoonstelling van mensen, opende hij in 1907 de eerste Hagenbeck-dierentuin op de huidige locatie.

Dit was de eerste dierentuin die grachten in plaats van kooien gebruikte om de terreinen af te bakenen. Zo konden de bezoekers de dieren zien in een natuurlijke leefomgeving.

Nu zijn de habitats onderverdeeld in verschillende thema's, zoals een pool- of tropische zone. In het park leven 1850 dieren, zoals ijsberen, pinguïns, zebra's en apen. Je kunt de dieren van dichtbij bekijken als ze worden gevoederd. Tijdens de demonstraties worden sommige dieren met de hand gevoederd en de bezoekers mogen vaak meehelpen. Informeer naar de voedertijden bij het ingang.

Kijk of je de vogels en kleine dieren zoals capibaras ziet, die zich vrij door het park bewegen. De kinderen zullen de dolfijnen- en zeeleeuwenshows geweldig vinden. Ook kunnen zij een ritje maken op een kameel en lekker spelen in de grote speeltuin.

De dierentuin is groot, dus draag comfortabele schoenen. Door het parkachtige gebied loopt een wandelpad van zeven kilometer.

De dierentuin ligt in de wijk Stellingen, een autorit van ongeveer 20 minuten vanaf het centrum van Hamburg. Er is betaalde parkeergelegenheid. Je kunt ook de trein nemen. De dierentuin is gemakkelijk bereikbaar vanaf het U-bahnstation Hagenbeck Tierpark.

De dierentuin is het hele jaar door open. De sluitingstijden variëren gedurende het jaar, dus kijk voor je bezoek op de website van het park. Voor de toegang moet worden betaald.

Plan een reis om Dierentuin Hagenbeck te zien

De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.
Apartment-Hotel Hamburg Mitte
St Joseph Hotel Hamburg Reeperbahn St Pauli Kiez
Hotel Atlantic Hamburg, Autograph Collection

Tours & daguitstapjes

Alle 148 activiteiten bekijken

Privé- & gepersonaliseerde tours

Alle 29 activiteiten bekijken

Cruises & rondvaarten

Alle 24 activiteiten bekijken

Cursussen & workshops

Alle 5 activiteiten bekijken

Populaire plekken om te bezoeken


Beste hotelaanbiedingen in Dierentuin Hagenbeck

Park-Hotel Hagenbeck

Park-Hotel Hagenbeck

4.5 out of 5
Hagenbeckstr. 150, Hamburg, HH
Park-Hotel Hagenbeck
Arcade Hotel Hamburg

Arcade Hotel Hamburg

Kieler Straße 385, Hamburg
Arcade Hotel Hamburg
Park Hotel Hamburg Arena

Park Hotel Hamburg Arena

Kieler Strasse 333, Hamburg, HH
Park Hotel Hamburg Arena
sylc. Apartmenthotel

sylc. Apartmenthotel

Kronsaalsweg 88, Hamburg, Hamburg
sylc. Apartmenthotel
Dorint Hotel Hamburg-Eppendorf

Dorint Hotel Hamburg-Eppendorf

4 out of 5
Martinistr. 72, Hamburg, HH
Dorint Hotel Hamburg-Eppendorf
bedpark Stellingen

bedpark Stellingen

Volksparkstraße 62, Hamburg, HH
bedpark Stellingen
Radisson Blu Hotel, Hamburg

Radisson Blu Hotel, Hamburg

4.5 out of 5
Congressplatz 2, Hamburg, HH
Radisson Blu Hotel, Hamburg
Base Apartments

Base Apartments

Kieler Strasse 212, Hamburg
Base Apartments
The Hostel

The Hostel

Kielerstrasse 645, Hamburg, HH
The Hostel
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.