Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas
Deze rookvrije chalet beschikt over een wasserij.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: wifi
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5,5 badkamers
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze chalet ligt in Ushuaia. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Fin del Mundo en Museo Yámana. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Ushuaia en Baai van Ushuaia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Municipal of Ushuaia Rugby Club. Bekijk onze reisgids voor Ushuaia
Ushuaia (USH-Internationale luchthaven Malvinas Argentinas) - 27 min. rijden
Restaurants
Cerveza Patagonia
7 min. rijden
Xpresso Café Gourmet
8 min. rijden
Taberna Del Viejo Lobo
7 min. rijden
Parilla La Estancia
8 min. rijden
Isabel Cocina al Disco
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas?
Deze chalet in Ushuaia ligt op 4,4 km van Centro Cultural "Esther Fadul" en op 10 km afstand van Beaglekanaal en Base Naval Integrada Almirante Berisso. Ook Museo del Fin del Mundo en Museo Yámana liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Casa en Ushuaia Ideal Para Grupos de 7 a 14 Personas