Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only bevindt zich in Stadscentrum van Ubud, een wijk in in Ubud, en ligt in een winkelbuurt en aan het wandelpad langs de rivier. Bezoek Paleis van Ubud, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Spiritueel Centrum Sinar Suci en Threads of Life Indonesisch Textielkunst Centrum zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Jl. Monkey Forest, Ubud, Bali, 80571
In de buurt
Apenbos van Ubud
1 min. wandelen - 0.2 km
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud
13 min. wandelen - 1.1 km
Paleis van Ubud
13 min. wandelen - 1.1 km
Saraswati-tempel
15 min. wandelen - 1.3 km
Komaneka-kunstgalerij
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 81 min. rijden
Restaurants
Shrida
3 min. wandelen
The Blue Door
3 min. wandelen
Olive Lebanese Cuisine
2 min. wandelen
No Más Ubud
3 min. wandelen
Tropical View Cafe
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Apenbos van Ubud
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud zijn niet ver van Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only. De accommodatie biedt een dakterras, een koffiebar/café en een tuin. Verwen jezelf met wellness, zoals een diepe bindweefselmassage, een lichaamsbehandeling of reflexologie. Het plaatselijke restaurant Coffee Shop serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, informatie over fietstours en fietsenstalling
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en bidets
Lcd-televisies van 42 inch met premium tv-zenders
Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: IDR 181.500 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Privépicknicks
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Coffee Shop
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur
Buitenzwembad
Fietstochten
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Sportschool
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan de rivierpromenade
Barbecue
Dakterras
In een natuurreservaat
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Spa
5 behandelingsruimtes
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Massages voor diepe bindweefsels
Reflexologie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2010
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Badjassen
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 42 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 17 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 17 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer IDR 181500 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 847000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 20.00 uur
Gasten jonger dan 17 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kamuela Ubud
Royal Kamuela Monkey Forest
Royal Kamuela Villas Monkey Forest
Royal Kamuela Villas Monkey Forest Hotel
Royal Kamuela Villas Monkey Forest Hotel Ubud
Royal Kamuela Villas Monkey Forest Ubud
Royal Kamuela Villas Ubud
Royal Kamuela Villas Monkey Forest Ubud Hotel
Royal Kamuela Villas Suites at Monkey Forest Ubud
Royal Kamuela Villas Suites at Monkey Forest Ubud CHSE Certified
Veelgestelde vragen
Beschikt Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 24 mrt. 2026 min. € 140, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 847000 per voertuig.
Waar staat Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only?
Dit luxe hotel ligt in Stadscentrum van Ubud, op 15 minuten wandelen van Apenbos van Ubud, Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud. Ook Wayang Kulit en Komaneka-kunstgalerij liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Royal Kamuela Villas & Suites at Monkey Forest, Ubud - For Adults Only
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 676 van 789 beoordelingen
10 - Uitstekend
676
Gastenscore: 8 - Goed. 100 van 789 beoordelingen
8 - Goed
100
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 789 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 789 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 789 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lieven, Izegem
Reisde met partner
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in villa number 2, we had a great stay in a comfy room with private pool, everything very clean. Restaurant is extremely good, also the spa was A+++. All personell extremely friendly. Would not doubt to stay here again in Ubud. The nice thing about this hotel is that everything is walkable which is needed in Ubud because walking goes faster than with the car.
If you like playing padel, there's a padel club at the back of the hotel near the restaurant too.
Lieven
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kurt
24 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet spot in busy Ubud
Stay and location were very good. Perfect to visit Ubud while still being in a quiet area.
Only remark is the slightly misleading free breakfast. Breakfast is a la carte however only 1 item is for free, rest is paying.
Kurt
5 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met familie
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room is very clean, the staff is very friendly, and the breakfast is also delicious. In addition, the location of the hotel is very convenient. The travel program is also very comprehensive. We have participated in some projects. Their drivers and tour guides are very responsible and introduce us in detail.
Richard
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
lisa
Reisde met partner
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a great stay! Very clean, food was amazinf, and rooms were nice! Would stay here again.
lisa
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Tamar
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love the royal kamuela, this is my second stay and it’s clean, incredible friendly and attentive staff. Breakfast is amazing, I can’t fault it. Our air con wasn’t working properly this time but they fixed it immediately and was perfect afterwards. Will definitely recommend and visit again
Tamar
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Hanan
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is outstanding! My four-day stay was absolutely amazing. The staff were extremely friendly, helpful and knowledgeable. My villa was wonderful and sparkling clean. Amenities were great to include the cookies :-) Breakfast selection was huge and so delicious! The spa packages were great and the staff very professional. I also took advantage of the hotel tours, and Degla, my driver and tour guide explained to me the history of every place and the Bali culture very well. He even added one more stop to my tour where I saw how they made the Luwa coffee. Simply, this hotel is a gem and I could not have been happier with my stay. Highly recommended if you’re visiting Ubud, Bali.
Hanan
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jack, Mount Warrigal
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay! Wonderful staff and beautiful facilities.
Jack
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Shahrokh, SEATTLE
Reisde met familie
5 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Complete blissful villa after a day out in the town . Staff so helpful and personable . Everything was clean and luxurious.
Shahrokh
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Nobuyuki
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
和食は改善の余地あり。
Nobuyuki
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Masami
Reisde met partner
31 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet oasis in central Ubud. Large, comfortable rooms, huge pools and lovely staff. Easy access to Ubud from both sides of property.
Paul
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kenneth
23 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Allt var av högsta klass
Kenneth
6 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Seongkun
Reisde met partner
20 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The beat hotel experience ever. Everything was incredible.
Seongkun
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Brice
Reisde met partner
19 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything stood out as amazing. The staff, the amenities, the food, the excursions offered by the hotel, and I must say again, the staff.
Everything was perfect. We felt so special on our honeymoon and were so grateful to everyone we had the privilege of interacting with was incredibly kind, patient, and very talented.
The spa was absolutely phenomenal. We had multiple services and our expectations were exceeded at every turn.
Breakfast was delicious every morning. The presentation of everything in the restaurant was beautiful and everything tasted better than it looked.
The room was immaculate. Very comfy and the bathroom was incredibly spacious.
10/10 we will most definitely stay here again.
Brice
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Hanree
Reisde met een groep
13 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great and friendly staff, room was cleaned every day, turned down service, clean property. Close to shopping and lots of restaurants.
Hanree
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Tori
Reisde met partner
5 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our villa so much. Everything was extremely nice. Our room was spotless, customer service was amazing, restaurant was great, massages were great. We will definitely be back!
Tori
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Rosa
Reisde met een groep, Reisde met partner
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
SUPER
Rosa
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lorna
3 nov 2025
Lorna
12 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Igor
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit déjeuner a la carte, personnel ne comprend aucune langue, horreur!
Le chef fait de son max mais 30 à expliquer !!
Igor
7 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Stephen
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a lovely property. Enjoyed the food, the massage in the day spa was excellent
Stephen
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
James
20 okt 2025
James
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Henrik Fiig
Reisde met familie
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Henrik Fiig
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Chieh Hong
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
舒服的住宿
Chieh Hong
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
King
Reisde met partner
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very friendly. The room was spacious and clean. The breakfast had great variety to try each day. The hotel is right on the main strip in ubud which was ver convenient