Geheel appartement

A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Keuken

Over deze buurt

dit appartement ligt in Trogir. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Bekijk onze reisgids voor Trogir
Meer appartementen in Trogir
Kaart
Trogir, Split-Dalmatia

In de buurt

  • Cathedral of St. Lawrence in Trogir.
    Kathedraal van Sint-Laurentius
    8 min. rijden - 5.1 km
  • Openbare Strand
    7 min. rijden - 4.4 km
  • Haven van Trogir
    8 min. rijden - 5.1 km
  • Historisch Gebied van Trogir
    8 min. rijden - 5.1 km
  • Gradska Plaža Trogir
    8 min. rijden - 5.1 km

Lokaal vervoer

  • Kaštel Stari Station - 23 min. rijden
  • Split (SPU) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Caffe bar Fjaka
    13 min. rijden
  • Aequum
    11 min. rijden
  • Flashback Caffe Bar
    10 min. rijden
  • Bistro Arka
    4 min. rijden
  • Restoran Adria
    10 min. rijden

Over deze accommodatie

A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View

Hoogtepunten van de accommodatie
A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers
  • Televisies van 30 inch met digitale zenders
  • Keukens, koelkasten en ovens

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.33 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.67 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 0 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

A1 Large apt With the big Terrace Great sea View
A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View Trogir
A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View Apartment

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View inchecken?

Inchecken kan tot: 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat A1 Large apt With the big Terrace & Great sea View?

Dit appartement in Trogir ligt en op 5 km afstand van Openbare Strand, Kerk van St. Barbara en Kapel van Ivan Orsini. Ook Haven van Trogir en Općinska palača liggen op 5 km afstand.