Tokyu Stay Shinjuku Eastside

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 160
15 jun - 16 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2640 per persoon
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Bij een verblijf van 7 nachten of langer wordt er een wekelijkse schoonmaakservice aangeboden. Aanvullende schoonmaakservice is beschikbaar op aanvraag en tegen een toeslag. Dagelijks wordt het afval opgehaald en worden de handdoeken en nachtkleding verwisseld.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Tokyu Stay Shinjuku Eastside?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Tokyu Stay Shinjuku Eastside?

Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij Tokyu Stay Shinjuku Eastside van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 160, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Tokyu Stay Shinjuku Eastside inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Tokyu Stay Shinjuku Eastside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Tokyu Stay Shinjuku Eastside?

Dit hotel ligt in Shinjuku, op 2 km afstand van Samuraimuseum en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Shibuya Crossing liggen op 5 km afstand. Station Higashi-shinjuku ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Shinjuku-sanchome is het 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 547 van 778 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 166 van 778 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 778 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 778 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 778 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Myrthe

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mooi en net hotel, goede service!

We zijn 2 nachten in dit hotel verbleven en zijn erg enthousiast. Het personeel was vriendelijk, de kamers erg netjes en schoon en ruim. Er waren enkele extra’s die het verblijf nog beter maakten, zoals een wasmachine en magnetron op de kamer. Ook was er een tv waarbij je via YouTube gewoon filmpjes/muziek kon opzetten. De locatie was voor ons als gezin met veel koffers en een kinderwagen net te ver van het station, maar dat was het enige nadeel.
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sarah

Positief: Netheid, personeel en service
Great stay. Area is very good and the hotel is nice and quiet.
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Naseem

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel, room was clean and comfortable. would stay there again
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Owen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and modern hotel, friendly staff, great breakfast. Would definitely stay again.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luke

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were fantastic, clean and tidy rooms, great location, good breakfast.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dwayne

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast, lots of variety
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michelle

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great accommodations!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rebecca

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was very good with a wide variety of choices.
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tiffany

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Loved the in room laundry. Would definitely stay there again.
8 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Hou Tong

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location and inside looks good
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pang Lun

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great location, spacious room in Tokyo, clean, great staff very helpful for non Japanese speaker
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesse

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and great staff. Welcoming check in and out. They helped with our luggage transport as well. I would recommend people to stay here.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sunmi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
どこにも行きやすく動きやすいです。
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Faldo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love the breakfast buffet. Location is excellent! You wouldn't realize you're just a few blocks away from main Shinjuku thrills! Highly recommended
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ashley

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located. Very helpful and friendly staff. The washing Machine in our room was a great help.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Holly

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is located in a quiet neighborhood, which ended up being a nice break from the other busy areas in Shinjuku. The room was comfortable and clean, and staff were friendly and helpful. We also had the breakfast buffet one morning, which had both Japanese and Western options and it was a solid breakfast for a quick, early option since a lot of places open later in Tokyo.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love that this was in a quiet area of Shinjuku and had east access to trains.
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Arminda

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Creo que fue el unico hotel que la alfombra estaba un poco sucia, pero quiza solo estaba vieja ! por lo demas super bien el hotel
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Setareh

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location of this hotel, very convenient just a few steps and you can hop on bus 86 and get to All major attractions, shops and restaurants. It is a bit noisy though if you are sensitive to outside noise.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brendan

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The in unit laundry was really useful for an extended stay
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jennifer

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was great with variety. The hotel was very clean and the staff was very friendly. Kid friendly hotel within great walking distance of shopping and attractions.
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luciano

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very helpful. Rooms were clean a and bigger than average for Tokyo.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Plenty of shops and restaurants. Great staff from the front desk to kitchen service!
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kristin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Great staff.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anna

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is centrally located, within easy walking distance to both the subway and the train station. It is clean, quiet, and the rooms are nice.
8 nachten verbleven in maart 2026