Shinjuku Yoyogi Hearts House ligt in Shibuya, een wijk in Tokio. Trek de natuur in bij Yoyogipark en Park van Shiba. Bezoek Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Tokyo Disneyland® en Tokyo Disney Resort® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
HEARTS 4-41-12 Yoyogi, Tokyo, 151-0053
In de buurt
Tokio Opera City (wolkenkrabber)
5 min. wandelen - 0.4 km
Centraal Park van Shinjuku
9 min. wandelen - 0.8 km
Yoyogipark
9 min. wandelen - 0.8 km
Hoofdstedelijk regeringsgebouw van Tokio
12 min. wandelen - 1.1 km
Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Hatsudai - 4 min. wandelen
Station Yoyogi-koen - 16 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 37 min. rijden
Restaurants
餃子の王将
3 min. wandelen
れんげ食堂 toshu 初台店
2 min. wandelen
yoshida coffee sangubashi
2 min. wandelen
日乃屋カレー
5 min. wandelen
日高屋
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Shinjuku Yoyogi Hearts House
Hotel vlak bij Meiji Jingu-altaar
Shinjuku Yoyogi Hearts House ligt in de buurt van Yoyogipark en heeft veel te bieden.
Andere voordelen zijn:
Snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Shinjuku Yoyogi Hearts House bieden volop comfort met airconditioning en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hoe laat kan ik bij Shinjuku Yoyogi Hearts House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Shinjuku Yoyogi Hearts House?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Shinjuku Yoyogi Hearts House van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 184, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Shinjuku Yoyogi Hearts House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Shinjuku Yoyogi Hearts House?
Dit hotel ligt in Shibuya, op 15 minuten wandelen van Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio en Yoyogipark. Ook Meiji Jingu-altaar en Nationale tuin Shinjuku Gyoen liggen op 2 km afstand. Station Hatsudai ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Yoyogi-koen is het 16 minuten wandelen.