Sakura Retreat ligt in Edogawa, een wijk in Tokio. Buitenmarkt van Tsukiji en Markt van Toyosu zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo Disneyland®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
2-30-14 Kita-Koiwa, Tokyo, 133-0051
In de buurt
Shibamata Taishakuten-tempel
8 min. rijden - 2.8 km
Ichikawa-Sekisho
6 min. rijden - 2.4 km
Teishakuten Sando
7 min. rijden - 2.8 km
Tora-san-hal van Shibamata
8 min. rijden - 2.8 km
Shinozaki-park
8 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Station Keisei Koiwa - 8 min. wandelen
Edogawa Station - 11 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 57 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
牛タン塩焼き べこ虎
7 min. wandelen
レストラン 三味
5 min. wandelen
ビストロ HIRO
7 min. wandelen
辣香坊
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sakura Retreat
Hotel in Edogawa
Sakura Retreat heeft alles wat je nodig hebt.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Meer
Gebouwd in 2025
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Sakura Retreat inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sakura Retreat uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Sakura Retreat?
Dit hotel ligt in Edogawa, op 10 km afstand van Paardenrenbaan van Nakayama, Tokyo Skytree en Dierentuin van Ichikawa-stad. Ook Sensō-ji-tempel en Tokyo Dome liggen op 15 km afstand. Edogawa Station ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Keisei Koiwa is het 8 minuten wandelen.