Grace Heiwajima ligt in Ota, een wijk in Tokio. Roppongi Hills en Markt van Toyosu zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Park van Shiba. Tokyo Disneyland® en Nationale tuin Shinjuku Gyoen mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Grace Heiwajima ligt in de buurt van Park van Shiba en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Grace Heiwajima zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Grace Heiwajima?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Grace Heiwajima inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Grace Heiwajima uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Grace Heiwajima?
Dit appartement ligt in Ota, op 3,2 km van Baai van Tokio en op 10 km afstand van Tokyotoren en Roppongi Hills. Ook Sengakuji-tempel en DiverCity Tokyo Plaza liggen op 10 km afstand. Station Heiwajima ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Ryutsu Center is het 16 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grace Heiwajima
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 57 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 57 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 57 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 57 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 57 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Frederik
30 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Communicatie was heel snel, onze problemen werden goed opgelost. Appartement was leuk ingedeeld, alles wat we nodig hadden was aanwezig.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mahathir
2 okt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great loctation to stay!
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kazuya
10 aug 2026
Positief: Communicatie
Negatief: Netheid
値段も安く泊まれたのでとても良かったです。
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Haidee
28 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great location & we loved the house.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ticely
17 aug 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very easy commute from Haneda airport. Quiet and comfy.
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Evan
8 jul 2026
Positief: Netheid
Negatief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The place was clean.
8 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Belinda
3 apr 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very comfortable stay. Amazing location.
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Brayan
22 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great stay if traveling with family. Near train stop for easy access to moving around
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
AJ
18 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Air conditioning and clean room. Location is perfect for the train.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
押川
4 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie
2泊でこのお値段…広々として部屋も綺麗だしとても良かったです(*ˊ˘ˋ*)
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
omar
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
We went for 9 days and stay was great , good location next to a train station.
9 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
victor
6 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Yes. Kitchen is complete. Great place to stay. But must learn to turn on the hot water and turn off when done.
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The room is clean. Everything is available. The location is great. It is close to the station and has multiple nearby kombinis.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christian
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Amazing
9 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Wendy
15 apr 2026
Positief: Inchecken
Negatief: Accuraatheid advertentie
The beds were comfortable and the location was very convenient—5 minute walk from Heiwajima Station.
The room I booked was different from the photos and the stove didn’t work. We were ok with just the microwave to heat our meals.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erlinda
7 jun 2026
Positief: Communicatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
Unit smells old, the wallway to the entrance was poorly lighted, check in was chaos as we could not see the signs at 930pm. I did not receive the email re check in instructions until we called. A passerby assisted us in calling customer service. Decent price for the nice location. Customer service is great when we had weak wifi, only 1 akrcon though in 2 rooms, value for money and location and customwe service are great
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Todo estuvo genial, nos sentimos muy cómodos está súper bien ubicada con todo lo necesario cerca, cuando la vimos pensamos que estaba pequeña pero no fue así, nos quedó súper bien para los 6 q éramos…yo solo estuve un poco inconforme con la limpieza del baño pero de ahí en fuera todo me pareció genial
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
rosa
31 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Friendly cozy place, very close to train station
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Kim
23 apr 2026
Negatief: Netheid, accuraatheid advertentie
The hotel was hard to find. There’s no elevator, we had to lug our suitcases up the staircase. The room smells really bad. The pillow and blankets smell very bad too. I would never stay here again.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Murtaza
17 feb 2026
It was self check in. To many beds and less walking space.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
s
17 nov 2025
Positief: Netheid
値段が安くて助かった
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Javier
24 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Un apartamento muy completo, amplio, y muy bien conectado, a solo 5 min caminando de una estación, y varios ambientes, lo recomiendo enormemente. Muy felices,