CREAL premier Akasaka

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 4 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 4 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 2 eenpersoons futons en 4 tweepersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 4 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 4 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoons futons en 3 tweepersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

CREAL premier Akasaka ligt in Minato, een wijk in Tokio. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Ga naar Nationaal stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
4-chome-12-8 Akasaka, Minato-ku, Tokyo, 1070052

In de buurt

  • Een drukke stadstraat met voetgangers, auto's en verlichte gebouwen.
    Tokio Midtown
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een modern gebouw met een gebogen glazen gevel, omringd door goed onderhouden tuinen en een vijver.
    Hotel New Otani Tokyo
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een hartvormige sculptuur van gouden bollen in een park met een vijver en een modern gebouw op de achtergrond.
    Roppongi Hills
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Akasaka ACT Theater
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Akasaka Biz Tower
    4 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Yotsuya - 3 min. rijden
  • Station Akasaka - 7 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 30 min. rijden

Restaurants

  • PRONTO
  • 南イタリア魚介料理 ラ・スコリエーラ (La Scogliera)
  • 月居 菜根譚
  • Pescheria La Luna Rossa
  • バンコクキッチン

Over deze accommodatie

CREAL premier Akasaka

  • Hotel vlak bij Tokio Midtown
  • Vlak bij Keizerlijk paleis van Tokyo biedt CREAL premier Akasaka alles wat je nodig hebt.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
    • Een lift
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Bidets en gratis toiletartikelen

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2022
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij CREAL premier Akasaka inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij CREAL premier Akasaka uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat CREAL premier Akasaka?

Dit hotel ligt in Minato, op 2 km afstand van Tokio Midtown en Roppongi Hills. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren liggen op 3 km afstand. Station Akasaka ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Akasaka-Mitsuke is het 9 minuten wandelen.