Geheel appartement

Cozy Place in Shinjuku

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Eenvoudige kamer (P403)

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Flatscreentelevisie
Wasmachine
Verduisterende gordijnen
  • 20 m²
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoons zetelbedden

Eenvoudige kamer (P605)

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Flatscreentelevisie
Verduisterende gordijnen
Een bad/douchecombinatie
  • 18 m²
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoons zetelbedden

Eenvoudige studio, niet-roken, kitchenette

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Flatscreentelevisie
Wasmachine
Verduisterende gordijnen
  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Cozy Place in Shinjuku ligt in Shinjuku, een wijk in Tokio. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno. Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
2-8-2 Kabuki, Tokyo, Tokyo, 160-0021

In de buurt

  • #Shinjuku #Tokyo #Japan #alley

The famous piss alley or Omoide Yokocho in Shinjuku, Tokyo. By day it's just another narrow alleyway common in Tokyo, but at night the street turns into a mini nightlife area for the salarymen of Tokyo. With numerous tiny #bar lining up, the nickname comes from the fact in the past so many drunk salarymen doing their "bussiness" there because there's no toilet anywhere in this alleyway. Today, regulation has been set in the area so it is a lot cleaner than before.

The alleyway is very narrow and can only fit at maximum 2 people at a time so be mindful of your surrounding when visiting especially when there's many drunk people walking by from the bars. The bars are also very tiny and can only fit less than 10 people at a time. If you are not claustrophobic give them a try, it's a special experience on its own :)
    Omoide Yokocho
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Shinjuku Gyoen National Garden featuring heritage architecture and a park
    Nationale tuin Shinjuku Gyoen
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Shinjuku Isetan
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Samuraimuseum
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Isetan Department Store Shinjuku
    5 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Seibu-Shinjuku - 6 min. wandelen
  • Station Shinjuku-sanchome - 6 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 52 min. rijden

Restaurants

  • 元祖油堂歌舞伎町店
    1 min. wandelen
  • 肉汁餃子製作所 ダンダダン酒場
    1 min. wandelen
  • 珈琲西武
    1 min. wandelen
  • 鳥貴族
    1 min. wandelen
  • けやき
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Cozy Place in Shinjuku

Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een flatscreentelevisie, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Cozy Place in Shinjuku heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en pantoffels. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen, een haardroger en tandenborstels en tandpasta.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Bakplaat
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Tandenborstel en tandpasta

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Elektrische adapters
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Cozy Place in Shinjuku Tokyo
Cozy Place in Shinjuku Apartment
Cozy Place in Shinjuku Apartment Tokyo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Place in Shinjuku?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Cozy Place in Shinjuku inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Place in Shinjuku uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Place in Shinjuku?

Dit appartement ligt in Shinjuku, op 15 minuten wandelen van Samuraimuseum en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Ook Shibuya Crossing en Keizerlijk paleis van Tokyo liggen op 5 km afstand. Station Shinjuku-sanchome ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Shinjuku-nishiguchi is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cozy Place in Shinjuku

6,0

8,0

Netheid

8,0

Voorzieningen
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen
4 nachten verbleven in mei 2020