CONTEL Meidaimae

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 81
24 sep - 25 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 1 eenpersoons zetelbed, 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 1 eenpersoons zetelbed, 1 eenpersoons futon en 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

CONTEL Meidaimae ligt in Setagaya, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Tokio Midtown en Roppongi Hills. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal stadion of Tokyo Dome. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
1-42-18 Matsubara, Tokyo, 156-0043

In de buurt

  • Hanegi-park
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Wadabori-park
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Suzunari-theater
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum
    5 min. rijden - 2.3 km
  • Omiya Hachiman-heiligdom
    5 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Meidaimae - 5 min. wandelen
  • Daitabashi Station - 8 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    5 min. wandelen
  • 武蔵野アブラ學会
    5 min. wandelen
  • ラーメン鷹の目
    6 min. wandelen
  • 一風堂
    5 min. wandelen
  • ドトールコーヒーショップ
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

CONTEL Meidaimae

  • Hotel vlak bij Nationale tuin Shinjuku Gyoen
  • Vlak bij Shibuya Crossing biedt CONTEL Meidaimae alles wat je nodig hebt.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
    • Meertalig personeel

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gastendiensten

  • Meertalig personeel

Meer

  • Gebouwd in 2024
  • Roken is niet toegelaten

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoeveel kost een verblijf bij CONTEL Meidaimae?

Vandaag, 12 sep. 2026, kost een verblijf bij CONTEL Meidaimae van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij CONTEL Meidaimae inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij CONTEL Meidaimae uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat CONTEL Meidaimae?

Dit hotel ligt in Setagaya, op 5 km afstand van Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio, Yoyogipark en Centraal Park van Shinjuku. Ook NHK Hall en Hoofdstedelijk regeringsgebouw van Tokio liggen op 5 km afstand. Station Meidaimae ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Daitabashi Station is het 8 minuten wandelen.