Fotogalerie voor Villa Fortuna ap5 : One-Bedroom Apartment





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR70565514589
Over deze buurt
dit appartement ligt in Smokvica. Bezoek Oude stadskern van Korčula en Stari Grad Vlakte, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Banje Strand en Natuurpark Lastovo-archipel.
Smokvica, Dubrovacko-neretvanska županija
In de buurt
- Krajančić Wijnmakerij - 12 min. rijden - 11.7 km
- Geboortehuis van Marco Polo - 34 min. rijden - 34.2 km
- Veerboothaven van Korčula - 35 min. rijden - 36.3 km
- Oude stadskern van Korčula - 38 min. rijden - 34.5 km
- Haven van Orebic - 58 min. rijden - 40.4 km
Restaurants
- Rha'tak - 8 min. rijden
- Porat Prizba - 7 min. rijden
- cafe bar riva - 3 min. wandelen
- Konoba Mali Jakov - 4 min. wandelen
- Konoba Albert - 11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10