Vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Goistay Un Refugio Bohemio Chic. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van autoverhuur ter plaatse en een fitnesscentrum.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse, tuinmeubelen en een lift
dit appartement ligt in Centrum, een wijk in Santo Domingo. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Sambil Santo Domingo en Blue Mall. Centro Cultural Narciso González en Paleis voor beeldende kunst zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santo Domingo
Santo Domingo (JBQ-La Isabela Intl.) - 27 min. rijden
Restaurants
Trufa Negra
8 min. wandelen
Restaurante Club Naco
7 min. wandelen
Vuelve A La Vida
8 min. wandelen
Cheung Heng Restaurant
7 min. wandelen
Swing Records
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Goistay Un Refugio Bohemio Chic?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Goistay Un Refugio Bohemio Chic inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Goistay Un Refugio Bohemio Chic uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Goistay Un Refugio Bohemio Chic?
Dit appartement ligt in Centrum, op 2 km afstand van United Hearts Kliniek en Sambil Santo Domingo. Ook Bellapart-museum en Centro Olimpico (olympisch stadion) liggen op een kwartiertje wandelen. Station Juan Ulises García ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Freddy Beras Goico is het 14 minuten wandelen.