6/10 – Matig
Victor

















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.




Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Downtown Santiago, op 15 minuten wandelen van O'Higginspark en Palacio de la Moneda. Ook Plaza de Armas en Universiteit van Chili liggen op 2 km afstand. Parque Almagro Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Toesca is het 8 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

