Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Barceló San José bevindt zich in Uruca, een wijk in San José, en ligt in de buitenwijken. Winkelcentrum Avenida Escazú en Winkelcentrum Multiplaza Escazú zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Sabana-park en Morazan Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nacional de Costa Rica. Bekijk onze reisgids voor San José
Autopista General Canas 3km, El Robledal - La Uruca, San José, San Jose, 458-1150
In de buurt
Sabana-park
14 min. wandelen - 1.2 km
Estadio Nacional de Costa Rica
14 min. wandelen - 1.2 km
Estadio Nacional
14 min. wandelen - 1.2 km
Hospital México
19 min. wandelen - 1.6 km
Museo de Arte Costarricense
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station San José Cuatro Reinas - 5 min. rijden
Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 20 min. rijden
Restaurants
Denny's
2 min. rijden
El Bosque Bar
1 min. wandelen
Ánfora
1 min. wandelen
Miyako
1 min. wandelen
Subway
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Barceló San José
Hotel met een chique stijl niet ver van Morazan Park
Barceló San José bevindt zich dicht bij Estadio Nacional de Costa Rica en Sabana-park en biedt gratis vervoer vanaf de luchthaven, een poolbar en een terras. Trakteer jezelf op een manicure/pedicure, een massage of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga uiteten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Geniet van een fitnesscentrum en van activiteiten zoals raquetball/squash spelen. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van shoppen ter plaatse en een koffiebar/café.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), 2 outdoor tennisbanen en een balzaal
Een kluis bij de receptie, een feestzaal en een kruier/portier
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het ontbijt, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 254 kamers bieden volop comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 43 inch met premium tv-zenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Gelijkaardige accommodaties
Country Inn & Suites by Radisson, San Jose Aeropuerto, Costa Rica
Ciudad Cariari
Country Inn & Suites by Radisson, San Jose Aeropuerto, Costa Rica
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je dient ten minste 36 uur voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie om de shuttledienst vanaf de luchthaven te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 11 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 19 voor volwassenen en USD 19 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 18.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Barcelo Palacio
Barcelo Palacio Hotel
Barcelo Palacio Hotel San Jose
Barcelo Palacio San Jose
Barcelo San Jose
Barcelo San Jose Palacio
Palacio Barcelo
Palacio San Jose
San Jose Barcelo Palacio
San Jose Palacio Barcelo
Barcelo Palacio Hotel Costa Rica
Barcelo San Jose Palacio Costa Rica
Barcelo San Jose Palacio Hotel San Jose
Barcelo San Jose Palacio Hotel
San Jose Barcelo
Barceló San José Hotel San Jose
Barceló San José Hotel
Barceló San José San Jose
Barceló San José Hotel
Barceló San José San José
Barceló San José Hotel San José
Veelgestelde vragen
Beschikt Barceló San José over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Barceló San José?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Barceló San José van één nacht voor twee volwassenen op 10 mei 2026 min. € 111, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Barceló San José?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Barceló San José inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Barceló San José uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Barceló San José een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is een shuttleservice vanaf de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Barceló San José?
Dit wellness hotel ligt in Uruca, op 4,5 km van Morazan Park en op 10 km afstand van Sabana-park en Estadio Nacional de Costa Rica. Ook Museo Nacional de Costa Rica en Winkelcentrum Multiplaza Escazú liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Barceló San José
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1323 van 1990 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.323
Gastenscore: 8 - Goed. 393 van 1990 beoordelingen
8 - Goed
393
Gastenscore: 6 - Redelijk. 140 van 1990 beoordelingen
6 - Redelijk
140
Gastenscore: 4 - Matig. 62 van 1990 beoordelingen
4 - Matig
62
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 72 van 1990 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
72
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Diane
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prims hotel , goede prijs
Prima hotel , goede prijs kwaliteit verhouding .
Internet zou wat beter kunnen ; steeds opnieuw inloggen is wat lastig
Diane
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Diane
29 aug 2023
Diane
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Diane
30 jun 2023
Diane
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Diane
18 mei 2023
Diane
1 nacht verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Diane
7 mei 2023
Diane
1 nacht verbleven in mei 2023
2/10 – Ontzettend slecht
John
Reisde met partner
9 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
I would like to begin by highlighting some positive aspects: initially, the team was very efficient in managing the addition of two extra days to our reservation and the transportation from the airport. Likewise, the staff was always very friendly and did their best with the available resources and the obstacles they faced.
However, I regret to inform you that the hotel does not seem to be prepared for peak season in terms of staffing, towel availability, and cleanliness. My husband is a very light sleeper, and although we requested a room change because our stay was for two weeks, we were placed on the fifth floor, in the room next to the elevator and below the lounge. The noise of tables and chairs being moved until 10:30 p.m. made it extremely difficult for him to rest, and we could not be relocated because the hotel was full.
On the other hand, I had a serious health issue related to the breakfast buffet. I was recovering from food poisoning for four days; after temporarily moving to another hotel to rest, I became ill again immediately after eating at the buffet upon my return.
Additionally, we experienced daily inconveniences with the towel service, as we had to wait until after 4:00 p.m. to receive them. Finally, we noticed that the pool area does not have enough shade or seating for the number of guests.
I usually leave positive reviews about my stays, but this time the experience was
John
12 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Crystal Carmel
Reisde met familie en kleine kinderen
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful stay from start to finish!
Barceló San José was such a wonderful experience and truly exceeded our expectations. The property itself is absolutely stunning.. lush, well-maintained grounds that feel like a peaceful escape the moment you arrive. The pool area is gorgeous and inviting, perfect for unwinding after a day of exploring.
The staff was exceptional.. warm, welcoming, and always ready to help with anything we needed. You can really feel the level of care and pride they have in making your stay comfortable.
The airport shuttle was a huge bonus. reliable, easy, and took so much stress out of arrival and departure days. Such a thoughtful convenience!
The restaurants were delicious, with a great variety of options. Every meal felt fresh and flavorful, and it was so nice having quality dining right on-site without needing to leave the property.
Our room was beautiful, clean, and comfortable.. exactly what you want after long travel days. It felt like a perfect balance of cozy and elevated.
And for everything you get, the value is incredible. This stay felt like a luxury experience without the heavy price tag.
We absolutely loved our time here and would stay again in a heartbeat! 💛
Crystal Carmel
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Bridget
Reisde met familie en kleine kinderen
9 apr 2026
Positief: Personeel en service
Room had a weird smell and was outdated. The price was good but was expecting more from all the 9+ reviews. My bed was very bad, sunken in! The food was awful!
Bridget
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Timisha
Reisde met familie en kleine kinderen
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My daughter and I really enjoyed our tine on the property. We loved eating papaya every morning and the half board snacks. The staff was so helpful with setting up our excursions and transportation.
Timisha
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jean Pierre, puerto vallarta
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo está de 10 la pasamos increíble
Jean Pierre
4 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Ion
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2026
Overall okay, but outdated in every respect; leaky shower doors, moldy smell, restaurant is overpriced, I would say a rip off, including the small shop in the lobby (paid $17 for two bags of chips). However, the biggest disappointment was the city itself. A sad place, filthy, nothing to see. If I travel to CR again, I would avoid San Jose as much as possible.
Ion
6 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Sandya
Reisde met partner
7 apr 2026
Positief: Personeel en service
Our flight landed at 11:00 a.m., but the hotel’s free shuttle would not pick us up until 1:00 p.m. due to check-in time. After being awake since 3:00 a.m. and with nowhere to go for two hours, we took an Uber to the hotel so we could eat and rest.
The grounds are beautiful, and most of the staff were kind and professional. Unfortunately, the experience went downhill once we reached our room. We were told no upgrades were available despite our Expedia VIP status. The assigned room had a strong, unpleasant odor, old dingy carpet, and felt very dated. After a short nap, I woke up with a severe headache and nausea from the smell.
When we reported the issue, we were initially told we would need to pay for an upgrade. Thankfully, the manager, Brandon, was understanding and moved us to a room on the premium floor. The smell was gone, but the room was still dated, with a noticeable dip in the mattress. Linens were clean, and the view was nice.
Food at the hotel was disappointing overall, though breakfast was acceptable and the café con leche helped. The lobby felt plain and lacked the atmosphere expected from a hotel that markets itself as five-star. Evening piano music was a nice touch, and drinks were reasonably priced.
Housekeeping was inconsistent. After returning from a full-day tour, our room had not been serviced except for removed towels, and housekeeping knocked late in the afternoon instead.
Sandya
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
chrisstella*
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
no breakfast
chrisstella*
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Jose
Reisde met familie
6 apr 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
No me gustó la atención del personal
Jose
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
steven
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place, but don't walk there take an uber or taxi
steven
1 nacht verbleven in april 2026
4/10 – Matig
Jason
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Just don’t go… The hotel does not have many options for at resort activities. The pool area is nice. The options for dining is poolside restaurant, Japanese restaurant, and a cafe. The bar area seating is horrendous. The hotel wants you to primarily use room service. Had to ask for towels twice during the stay as the cleaning crew did not leave towels. Requested air port shuttle the day before our departure, the hotel said that they would call a taxi and we would need to pay for the taxi service. Ok, arrive downstairs and checked out of room, went to inquire about taxi. They told us that no taxi was requested m, and we would call UBER.. which uber is half the prices as the taxi in San Jose.
Jason
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Charina
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The pool and breakfast were both really good.
Charina
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Raquel
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beatifull Hotel
Raquel
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Maxim, La Jolla
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We liked our stay at this hotel, and like the Japanese restaurant, but here are things that could be better: initially we stayed in a room that was too noisy (facing freeway). Second, we would have liked to have more hand and face towels; there was only one for both my wife and I. The location of the hotel is not that good, in that there is no way to walk to any place, like outside restaurants and shops, so we had to always take taxis. The breakfast buffet was mediocre.
Maxim
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Edgardo J Medina
Reisde met een groep
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente servicio y convenientes amenidades!
Edgardo J Medina
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Angela
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed my stay and the tropical and scenic views were amazing. Close proximity to airport but traffic was heavy so it took me longer to get there. Highly recommended
Angela
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ashley, Georgetown
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel. The team are very friendly, and professional. There is a lot to do at the hotel itself and it was very clean. We enjoyed the buffet for only $25 per person, and the pool area with music and bar. Price was fantastic, would def stay again.
Ashley
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Rommel
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Desayuno muy bueno. Personal amable.
Rommel
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Manon
Reisde met een groep
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Propre, spacieux, excellent déjeuner ,
Manon
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Janelle
Reisde met een groep
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a nice hotel. Rooms were clean. Staff were nice. I enjoyed my stay