Gehele woning
Casa Mundo, garden and room # 101
Vakantiehuis in San Pedro
Fotogalerie voor Casa Mundo, garden and room # 101



Gehele woning
10 slaapkamers8 badkamersMax. aantal: 1
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartamento Estudio Privado en Zona Exclusiva Amplio y Cómodo
Apartamento Estudio Privado en Zona Exclusiva Amplio y Cómodo
- Keuken
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
- Barbecue
2.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Casa Mundo, & Room 101 Pedro
Casa Mundo, Garden & Room #101 San Pedro
Casa Mundo, Garden & Room #101 Private vacation home
Casa Mundo, Garden & Room #101 Private vacation home San Pedro
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in San Pedro. Winkelcentrum Multiplaza Escazú en Winkelcentrum San Pedro zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Sabana-park en Parque Nacional Braulio Carrillo verkennen. Insectenmuseum en Jade Museum zijn ook een bezoek waard.
San José, San José
In de buurt
- Universiteit van Costa Rica - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Winkelcentrum San Pedro - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Parque Nacional - 2 min. rijden - 1.8 km
- Museo Nacional de Costa Rica - 3 min. rijden - 2.2 km
- Teatro Nacional Costa Rica - 4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Il Pomodoro - 3 min. wandelen
- Casa Manga - Café Anime Club - 5 min. wandelen
- Devash Panadería Y Repostería - 2 min. wandelen
- Salón de Patines Music - 6 min. wandelen
- El Candil - 5 min. wandelen








