Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Sam Rental 5
Fotogalerie voor Sam Rental 5





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
20 feb - 21 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Gosty Hotel
Gosty Hotel
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasvoorzieningen
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 74
inclusief belastingen en toeslagen
20 feb - 21 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Houd er rekening mee dat enige betalingen aan het hotel (contant of via een andere betaalmethode) ofwel in Amerikaanse dollars, of in euro's dienen te worden voldaan. Dit hangt af van welke valuta bij de accommodatie geaccepteerd wordt.
Over deze buurt
Samarqand viloyati
In de buurt
Registan-plein8 min. rijden - 6.9 km- Samarkand Amusement Park15 min. wandelen - 1.3 km
- Murad Avliya Shia Moskee3 min. rijden - 2.3 km
- Bibi-Khonym-moskee8 min. rijden - 6.9 km
- Ulugbek Madrasah8 min. rijden - 7.6 km
Lokaal vervoer
- Samarkand (SKD-Internationale luchthaven Samarkand) - 25 min. rijden
Restaurants
- Mahalla4 min. rijden
- Kfc4 min. rijden
- Joni Osh3 min. rijden
- Cafe Chocolate9 min. wandelen
- Кафе Fresco18 min. wandelen








