Dit rookvrije appartement beschikt over een bubbelbad en een wasserij. Dit appartement beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. 1.5 badkamers en een vaatwasser zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. De keukens beschikken onder meer over een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bubbelbad. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1,5 badkamers
Bubbelbad
Buitendouche
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2GGKFYP4H
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Trieste, een wijk in Rome. Via Veneto en Via del Corso zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station St. Agnese - Annibaliano - 9 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 43 min. rijden
Restaurants
La Madia
5 min. wandelen
Il Datterino Giallo
2 min. wandelen
Ristorante Cinese Xiang Shan
3 min. wandelen
Bar Benaco
4 min. wandelen
Trattoria Verbano
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mr. Brown - Attic La Grande Bellezza?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Mr. Brown - Attic La Grande Bellezza inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mr. Brown - Attic La Grande Bellezza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mr. Brown - Attic La Grande Bellezza?
Dit appartement ligt in Trieste, op 2 km afstand van Via Nomentana en Piazza Bologna. Ook Villa Borghese en Via Veneto liggen op 3 km afstand. Station St. Agnese - Annibaliano ligt op 9 minuten wandelen en naar Buenos Aires Tram Stop is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen over Mr. Brown - Attic La Grande Bellezza