Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer een wasmachine en een vaatwasser aan voor je gemak, samen met een haardroger en een douche.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Eten en drinken
Afwasmachine
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2X34EXLPD
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Gianicolense, een wijk in Rome. Piazza Navona en Pantheon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Gianicolense/San Camillo Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Rome Quattro Venti - 14 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 39 min. rijden
Restaurants
Birroteca Stappo
5 min. wandelen
Vecchi Sapori
6 min. wandelen
Caffè Sargenti
7 min. wandelen
Kerry Café
4 min. wandelen
C'era una Volta
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo?
Dit appartement ligt in Gianicolense, op 5 km afstand van Tiber Rivier, Piazza Navona en Pantheon. Ook Sint-Pietersbasiliek en Colosseum liggen op 5 km afstand. Gianicolense/San Camillo Tram Stop en Gianicolense-Ravizza Tram Station liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over Pretty, close to Trastevere, Centro Storico and San Camillo