Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment

Fotogalerie voor Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment

Een eettafel gedekt met diverse gerechten en drankjes, met aan weerszijden houten kasten en een boekenplank.
Een gebouw met een groene deur, een gebogen entree en een balkon met bloembakken.
Een balkon met uitzicht op een tuin en bomen.
Een slaapkamer met een groot bed, een houten garderobe en een raam met gordijnen.
Een kamer met een houten dressoir, een groene fauteuil, een rode stoel, een tafel met een lamp en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamer75 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 297
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment

  • Het landgoed Pantano Borghese sinds 1613 van de familie Borghese is sinds die tijd een boerderij die verse melk produceert. Hier kunt u nog steeds geschiedenis ademen, genieten van de schoonheid van de natuur en respect voor dieren.
    Het landgoed bevindt zich aan het einde van de halte METRO C, MONTECOMPATRI / PANTANO en het bereiken van ROME is nu eenvoudiger, praktischer en goedkoper.
    In 50 minuten arriveert u in het centrum van Rome.
    Ook in een deel van de oude boerderij zijn 13 appartementen gerenoveerd en allemaal mooi ingericht, uitgerust met een kitchenette en alle comfort. Op verzoek bieden wij een uitgebreid en smakelijk ontbijt met zelfgemaakt gebak en brood, verse fruitjam en een gevarieerd buffet met verse producten naar keuze.
    In de grote groene zones voor gasten vindt u spelletjes voor kinderen, het verfrissende zwembad, de barbecue, tafels en tuinlounges om te ontspannen in de natuur op slechts een steenworp afstand van de stad.
    We organiseren allerlei soorten evenementen, exclusief bruiloften, feesten en bedrijfsevenementen.
    Op 20 minuten. van de luchthaven Ciampino en 50 minuten. door aerop. Fiumicino-Leonardo Da Vinci.
    In het gebied Castelli Romani, een paar km. , kunt u schoonheden bezoeken zoals Tivoli, Palestrina, Frascati, Ariccia, Castelgandolfo en typische regionale gerechten proeven in karakteristieke tavernes en fraschette.
    Wandel op de paden van het Castelli Romani Park of op het groene platteland of ga kanoën in de vulkanische meren van de Castelli.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Tuin

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 75 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058060B5YBBN2I75

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Municipio VII, een wijk in Monte Compatri. Colosseum en Forum Romanum zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Circus Maximus en Villa Borghese. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Monte Compatri
Meer appartementen in Rome
Kaart
Monte Compatri, Lazio

In de buurt

  • Cantine Fontana Candida
    9 min. rijden - 6.5 km
  • Babylandia Park
    9 min. rijden - 5.8 km
  • Università degli Studi di Roma Tor Vergata
    12 min. rijden - 8.7 km
  • RomaEst
    13 min. rijden - 10.5 km
  • Castello di Lunghezza
    13 min. rijden - 10.5 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Monte Compatri - Pantano - 4 min. wandelen
  • Station Colonna Galleria - 8 min. rijden
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Moebius Pub
    4 min. rijden
  • Dalla Padella alla Brace
    8 min. rijden
  • Bar Pasticceria Gelateria - Pirri
    5 min. rijden
  • Ristorante Cinese Casa Amica
    3 min. rijden
  • Al Capolinea SRL
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment?

Vandaag, 18 okt. 2026, kost een verblijf bij Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 297, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment?

Dit appartement gezinsvriendelijke appartement ligt in Monte Compatri, op 15 km afstand van Policlinico Tor Vergata, RomaEst en Winkelcentrum La Romanina. Ook Archeologisch park Appia Antica en Università degli Studi di Roma Tor Vergata liggen op 15 km afstand. Metrostation Monte Compatri - Pantano ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Graniti is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Tenuta Pantano Borghese - Livio Apartment

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Tudo exatamente como o anúncio

Linda fazenda com apartamento privado e acesso de metrô a 30 minutos do centro de Roma. Ótima localização e estadia
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Tenuta Pantano Borgese was the BEST.

We were in Rome as volunteers working the 2023 Ryder Cup at the Marco Simone Golf Course. Our apartment was the perfect place to come “home” to relax. The farm was the perfect distance from the course and there was great food in the area. It was easy to get to all there is to see in Rome. Thank you Federico and Monica for you hospitality!
9 nachten verbleven in september 2023