Stefano House Roma bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation en nabij pretparken. Sint-Pietersbasiliek en Vaticaanse Musea zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Villa Borghese. Ook Piazza Navona en Trevifontein zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Rome
Risorgimento/S. Pietro Tram Stop - 2 min. wandelen
Station Rome San Pietro - 18 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 37 min. rijden
Restaurants
Jollibee
3 min. wandelen
Pastasciutta
4 min. wandelen
La Soffitta Renovatio
3 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Ristorante ai Musei
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Stefano House Roma
Pension vlak bij Vaticaanse Musea
Stefano House Roma bevindt zich dicht bij Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Vervoer naar de luchthaven, een lift en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en bieden voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 35 per dag); kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Reisbedje
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minikoelkast
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 14.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt wordt bij deze accommodatie in de bar beneden geserveerd.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 8 per huisdier, per dag (maximum EUR 10 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per voertuig (voor maximum 7 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 35 per dag (op 10 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per dag, maximum EUR 10 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B432ZLZ8IL
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Stefano House Roma?
Ja, bij dit pension zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 8 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Stefano House Roma?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Stefano House Roma van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 156, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Stefano House Roma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Stefano House Roma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Stefano House Roma een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per voertuig.
Waar staat Stefano House Roma?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Vaticaanse Musea en Sint-Pietersbasiliek. Ook Piazza Navona en Villa Borghese liggen op 3 km afstand. Risorgimento/S. Pietro Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani is het 5 minuten wandelen.