Residenza Belli ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piazza Navona en Pantheon. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Trastevere/Min. P. Istruzione Tram Stop - 5 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 42 min. rijden
Restaurants
Big Star
1 min. wandelen
Ivo a Trastevere
5 min. wandelen
Rione 13 Ristorante Pizzeria
2 min. wandelen
Cambio Trastevere
5 min. wandelen
Il Baretto
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residenza Belli
Pension vlak bij Campo de' Fiori
Residenza Belli ligt op een steenworp van Piazza Navona en Pantheon en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Residenza Belli zorgen voor volop comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Regendouches, haardrogers en zeep
Flatscreentelevisies van 20 inch met digitale zenders
Minikoelkasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
3 treden naar de ingang
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 20 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.30 uur tot 17.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, whatsapp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per verblijf.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20.00 per dag
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: EUR 20 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT058091B48ZBU5N9C
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residenza Belli
Residenza Belli House
Residenza Belli House Rome
Residenza Belli Rome
Residenza Belli Hotel Rome
Residenza Belli Guesthouse Rome
Residenza Belli Guesthouse
Residenza Belli Rome
Residenza Belli Guesthouse
Residenza Belli Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residenza Belli?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Residenza Belli?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij Residenza Belli van één nacht voor twee volwassenen op 23 mrt. 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Residenza Belli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residenza Belli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Residenza Belli een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Residenza Belli?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Basiliek van Santa Maria in Trastevere en Campo de' Fiori. Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op 2 km afstand. Trastevere/Min. P. Istruzione Tram Stop ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Induno Tram Stop is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residenza Belli
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
9,0
Locatie
7,6
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 130 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 47 van 130 beoordelingen
8 - Goed
47
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 130 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 130 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 130 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Floris
14 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Floris
2 nachten verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
26 jun 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Het was een vreselijk hotel. Kamer in ander gebouw
Ik heb nog nooit zo'n slechte ervaring gehad!!! De kamer was totaal niet zoals vermeld op de site. Was bovendien in een ander gebouw. Vreselijk gehorig en met een verwarmingsketel op de kamer die snachts veel herrie maakte. Bijna geen daglicht met klein raam dat uitkeek op de kekentafel van de buren. Gevaarlijke lift. Slecht personeel bij de receptie
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Stephanie
16 mei 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Prima verblijf voor een stedentrip
Het hotel heeft een hele goede ligging. Daarnaast heeft het alle voorzieningen die een kamer nodig heeft, prijs kwaliteit top.
Minpunten: de kamers zijn wat gehorig en wij konden onze bagage niet laten staan, terwijl wij 's avonds pas terugvlogen!
Stephanie
8/10 – Goed
Gert, Nederland
22 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijne kamer in leuke, goed bereikbare wijk.
Prima kamer. Wij hadden de fraai gestylde 'superior' versie. Buitengewoon vriendelijk en behulpzaam personeel!
En dan dat leukste wijkcafé van Rome aan de overkant van de straat. Erg gezellig en altijd open.
Het ontbijt komt van dat café en wordt op de kamer geserveerd. Wat ons betreft mag dat ook in het café zelf.
Dit adres is een echte aanrader. Even lopen en je hebt het mooiste uitzicht over de stad dat mogelijk is. De bereikbaarheid met OV is prima. TIP: ga vanaf het vliegveld NIET met de Leonardo Express naar Rome Termini, maar met de lokale trein naar Trastevere Station. De helft van het geld, tweederde van de afstand en veel minder mensen.
Gert
8/10 – Goed
renshof, bergen op zoom
25 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Toplocatie
Residenza Belli ligt in de wijk Travestere alles is op loopafstand te bereiken. Heerlijke eettentje in de buurt en de prijskwaliteitverhouding is prima. We hebben van een heerlijk verblijf genoten en met elke dag een italiaans ontbijt op de kamer en elke dag schone handdoeken was het prima toeven in Residenza Belli, het was top!!
renshof
2/10 – Ontzettend slecht
Julliette
19 jul 2012
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Vreselijk
Om te beginnen dit is GEEN Hotel. Mensen dit is een B&B. Ik reserveerde mijn vlucht plus een hotel met de veronderstelling dat dit een hotel van 3 sterren was. Dit is niet eens een hotel. Mijn hele verblijf in Rome was een hel. Ik moet meteen op zoek gaan diezelfde naar een ander Hotel. Een hotel dat ook een hotel is. In die plek was niet te verblijven. Het was gewoon een Italiaanse huis die te huur aangeboden werd. Er was niet eens een normale receptie. De receptioniste werken daar tot maar 10 uur s avonds. In de advertentie van ebookers stond dat het 24 uur was. Geen sprake van. De receptioniste was totaal niet behulpzaam. Integendeel ze probeerde nog wat geld van ons te verdienen. Ze vertelde dat wij nog tax schuldig waren aan het "hotel" terwijl we al 42 euro voor niks aan het hotel hadden betaald. Kortom: ik ben gewoon belazerd met het verblijf. De vlucht zelf was uitstekend, niks aan te merken. Maar het "hotel" was een leugen. Het was B&B in plaats van hotel van 3 sterren. Kortom mensen wees altijd voorzichtig met reserveren van slaapplaatsen.
Julliette
10/10 – Uitstekend
Laurent
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon rapport qualité prix… bien situé pour visiter Rome à pied et profiter des restaurants… petit bémol nos voisines étaient bruyantes mais ça c’est la loterie 😉
Laurent
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Gabriela C
Reisde met een groep
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Roma placentera siempre!
Ubicación excelente en el corazón de Trastevere, la zona trnaquila y segura.La comodidades de la habitación muy buena. Se sugiere algún lugar para secar la ropa Recomendable!
Gabriela C
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Olav
17 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olav
8 nachten verbleven in februari 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
25 jan 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Anthony
Reisde met een groep
15 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Will go again.
Anthony
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
24 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Helpful staff and good location.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Adam
Reisde met partner
14 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room itself had a few things that were either broken or not working (safe, toilet seat, stinky water). It was in a great location. The staff compiled all the check-ins of the day at 1 o’clock, which caused some confusion and a bit of a backlog.
Adam
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Miriam
Reisde met een groep
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Miriam
1 nacht verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
simon
Reisde met partner
17 mei 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was a guest with my wife on the 16th of May at that residence and we had a pretty bad experience, first no wifi and when I advised the people at the front desk, no one seemed to care, then we learn that there is no shuttle service to the airport as mentioned on their website.
(From their website:
OTHER SERVICES We endeavour to provide you with excellent customer service normally associated with large hotels but with an added personal touch, and so we offer guests: • Ticket booking services e.g. theatres, opera, restaurants, museums, galleries and guided tours
- Airport shuttle service and shuttle services generally (tor a small tee
A Room service)
And then at midnight, the cherry on top, there was an alarm that started in our room and I couldn’t stop it, not knowing if it was for a fire ? An emergency? I went at the reception the desk but nobody was there, only a phone number that I have tried to reach but got no answer…after an hour and a half of listening to that alarm, I took off the electric panel and shut off the breaker so only then that the alarm would stop but this meant we had no more lights. This is highly unacceptable and I will make a formal complaint to Expedia. I will be expecting a quick response from them (but nothing yet and it’s been over 4 hours) and I need more than an apology.
simon
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buona posizione, bagno pulito, personale gentile.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Germán
31 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Germán
4 nachten verbleven in maart 2024
6/10 – Redelijk
Iliana
6 jan 2024
Iliana
4 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
carla
16 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
carla
1 nacht verbleven in december 2023
6/10 – Redelijk
Lara
8 nov 2023
Lara
4 nachten verbleven in november 2023
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
31 okt 2023
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Skuffet
Billeder må være "photoshopped". Virkeligheden var ikke som forventet.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
24 okt 2023
Positief: Comfort kamer
Very overpriced
It’s fine, but is very overpriced for what you get. The place is cheaply done, leaky shower head/ stall, not very clean blankets, basically what you would expect for $30/ night rather than $150. We had a place booked for $50/ night and they cancelled last second on us, so we had to scramble to find something and this was all we could get. Maybe it’s cheaper farther in advance and then it would be ok. Also, when checking in the woman demanded 30 euros cash in tax even though the tax was paid already. I watched her put it in her own wallet.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Cindy
Reisde met familie
20 okt 2023
Positief: Netheid
Está muy bien ubicado y tiene todo lo necesario para una estancia corta. Las habitaciones necesitan un poco más de limpieza.
Cindy
4 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Manu
17 okt 2023
Manu
1 nacht verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Kathleen
10 okt 2023
Positief: Netheid
Property was in a convenient location. The rooms were very clean but REALLY small. Much smaller then they appear in the photos.
Reception was open limited hours which made it inconvenient to check or to get any assistance regarding the area.