Relais de l'Opera bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Vaticaanse Musea en Galleria Borghese zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Trevifontein en Spaanse Trappen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. De ligging van dit pension is populair voor de bezienswaardigheden. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station Repubblica - Teatro dell'Opera - 8 min. wandelen
Rome (XRJ-Station Roma Termini) - 11 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 44 min. rijden
Restaurants
Doveralù
3 min. wandelen
Tosca - Trattoria Pinseria
3 min. wandelen
Gandhi 2 Resturant
1 min. wandelen
Hespresso
1 min. wandelen
Berzitello
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Relais de l'Opera
Pension met een chique stijl niet ver van Forum Romanum
Dicht bij Trevifontein en Colosseum ligt Relais de l'Opera, waar gasten onder andere kunnen genieten van een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een lift, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het behulpzame personeel, de algehele staat van de accommodatie en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Relais de l'Opera hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht en kortingen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 00.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in juli en augustus gesloten:
De spa
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 00.30 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Spatoeslag: EUR 60 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4LASO9DR7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Relais de l'Opera
Relais de l'Opera House
Relais de l'Opera House Rome
Relais de l'Opera Rome
Relais l'Opera House Rome
Relais l'Opera House
Relais l'Opera Rome
Relais l'Opera
Relais l'Opera Guesthouse Rome
Relais l'Opera Guesthouse
Relais de l'Opera Rome
Relais de l'Opera Guesthouse
Relais de l'Opera Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Relais de l'Opera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Relais de l'Opera?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Relais de l'Opera van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 232, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Relais de l'Opera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 00.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Relais de l'Opera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Relais de l'Opera?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Nazionale, Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto. Ook Trevifontein en Forum Romanum liggen op een kwartiertje wandelen. Station Repubblica - Teatro dell'Opera ligt op 8 minuten wandelen en naar Farini Tram Stop is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Relais de l'Opera
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 578 van 876 beoordelingen
10 - Uitstekend
578
Gastenscore: 8 - Goed. 222 van 876 beoordelingen
8 - Goed
222
Gastenscore: 6 - Redelijk. 58 van 876 beoordelingen
6 - Redelijk
58
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 876 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 876 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Julie, D
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect verblijf voor een citytrip Rome. Topligging! Alles op wandelafstand (uitgenomen het Vaticaan). Mooie en verzorgde kamer, vlot en heel vriendelijk onthaal. Makkelijke communicatie voor en tijdens het verblijf. Misschien juist elke dag een nieuw flesje water (en stuk fruit) op de kamers voorzien, zeker aangezien er geen ontbijt gegeven wordt. Absoluut een aanrader. We zouden teruggaan!
Julie
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Johan
Reisde met partner
18 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed gelegen, proper en verzorgd hotel
Johan
4 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Bianca
19 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer was erg schoon. Goed bed. Iedere dag schone handdoeken. Thee hoekje en werd bijgevuld. Je kon evt drinken uit de koelkast halen tegen betaling. Personeel erg vriendelijk. Geen geluiden van buitenaf. Een erg prettig verblijf. ..om de hoek restaurants en ook voor een ontbijt.
Bianca
10/10 – Uitstekend
Angganita
Reisde met partner
4 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekende hotel en perfecte ligging om Rome te verkennen, alles op loopafstand max 30 min., station Termini 10 min. lopen
Angganita
4 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Martina
Reisde met partner
21 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hele nette schone kamer badkamer en prima interieur. Vriendelijk behulpzaam personeel en handige locatie t.o.v. station en bezienswaardigheden. Geen geluidsoverlast en goed onderhouden pand. Minpuntje is wel dat er geen algemene eetruimte is. Je moet steeds een dag van tevoren eten bestellen met een QR code, dat ze dan op een gekozen tijdstip naar je kamer brengen. In de kamer stond alleen een eenpersoons bureautje, geen tafel waar je fatsoenlijk met 2 mensen aan kunt zitten. Dus ontbijt was een beetje behelpen (trouwens wel een uitgebreide keuze aan ontbijt!). Maar al met al wel heel tevreden over dit hotel/B&B.
Martina
4 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met familie
6 mei 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schoon en netjes. Heel erg vriendelijk en behulpzaam personeel. Locatie top qua ligging. Veel te bezoeken op loopafstand.
Maria
3 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
caro, Brussel
12 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk verblijf goed ligging van hôtel.
Het hotel is goed gelegen. We hebben Rome te voet bezocht. Zeer vriendelijk en gastvrij ontvangst.
Prijs kwaliteit was goed.
caro
6 nachten verbleven in januari 2018
10/10 – Uitstekend
Ana
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El cuarto algo frio pero tenian edredon para cubrirte. Todo cerca caminando, muy lindo lugar y muy buena atención.
Ana
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Uwe
Reisde met partner
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben uns im Relais de l'Opera sehr wohlgefühlt. Der Empfang war sehr freundlich und diese Aufmerksamkeit und Gastfreundlichkeit war während des gesamten Aufenthalts vorhanden. Das Zimmer war größer als erwartet, die Betten hervorragend und an der Sauberkeit gab es garnichts auszusetzen. Auch das Bad war geräumig und jeden Tag wieder tiptop. Die Handtücher wurden sogar täglich gewechselt. Das Bad war mit Hand- und Regenwalddusche ausgestattet. Wenn es ein kleines Manko gibt, dann ist es bei der Schiebetüre der Dusche zu finden. Das Problem, die Führungsschiene der Türe reinzuhalten ist auch hier nicht gelöst. Aber das schmälert den hervorragenden Eindruck dieser "nur" zwei Sterne Unterkunft auf gar keinen Fall. 2 Sterne sind aus unserer Sicht untertrieben.
Zudem liegt sie auch noch perfekt zu den Sehenswürdigkeiten und dem Bahnhof.
Diese Unterkunft können wir zu 100% empfehlen.
Uwe
4 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Nina
Reisde met familie
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
The hotel is in a fabulous location. It’s a 15 minute walk to all the important sites. A few minutes away is Taliani for a perfect coffee and breakfast/lunch.
The room was spotless, but lacked a dresser (no drawers at all) which is essential when staying for a week. A magnifying mirror would have been an added bonus.
The rooms are not soundproof. I could hear the neighbouring people very loudly as though they were in our room.
The lobby carpet was badly stained and should be replaced.
The tv channels were almost all Russian & Arabic. Access to Netflix/web platform would have been nice.
Overall the location was great, and the staff were wonderful, but the lack of drawers and noise was a major issue for us.
Nina
8 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Val
Reisde met een groep, Reisde met partner
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean & comfortable. Staff friendly though reception is only open 8-8. There is currently construction/renovation too. Nice location. Cool old elevator.
Val
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
CATHERINE, MOUNT MARTHA
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel in a wonderful location. Easy access to Metro and walkable to major attractions. Some fantastic restaurants just around the corner - and a very welcomed laundromat across the road. Rooms were on the 4th floor, but wonderful to have a lift. Bed was very comfy. Only thing was the hot water could have been hotter, but that is a minor complaint. Highly recommend and would stay again next time in Rome. Thanks to the Alessandro and Simon who are great hosts.
CATHERINE
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Suzanne
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A super place to stay !
Not far from Roma Main Train Station but in a super typical Rome setting !
Next to the main Nationalez road which takes you everywhere by bus !
Clean as can be !
Fresh towels everyday !
I give it a 10 stars ⭐️ !!!
Suzanne
16 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Yukiko
11 mrt 2026
Yukiko
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sylvain, Sherbrooke
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sylvain
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Felicity
Reisde met partner
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay! Staff were really friendly and attentive. Room spotless, spacious and had everything we needed. Room cleaned every morning. They lay rose petals on the bed as it was our honeymoon and it was my husbands birthday during the stay and we came back to find a hand written note and a bottle of wine. Perfect location. Staff spent time showing us a map, offering locals tips for places to eat, directions and transport. We highly recommend and will definitely go back again
Felicity
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Masoud
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very professional and friendly and room was clean
Masoud
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jorge Omar
2 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal es muy amable, el cuarto estaba muy limpio y tiene lo que necesitaba. Está muy cerca de muchos puntos turísticos. En general excelente relación calidad-precio.
Jorge Omar
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lisa
31 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel in fantastic location.
We could walk to many of the iconic sites.
The staff were really friendly and helpful, especially Luna.
The rooms are lovely with comfortable beds.
We highly recommend this hotel.
Lisa
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Eric, Los Angeles
Reisde met een groep
20 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
LOVE THIS PLACE! Staff is super friendly, attentive and took care of all my needs. You can't beat the location. Would definitely stay here again.
Eric
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lisette
12 jan 2026
Lisette
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Neha
Reisde met familie en kleine kinderen
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, walkable to most places. Staff were so friendly, responsive & helpful which made our stay even better! Property even has an elevator and a great breakfast spot downstairs. A smart TV would be a nice to have. Overall, I’d very much recommend. Thanks so much team!
Neha
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
William
Reisde met een groep
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Space was clean and front desk staff were very friendly. No complaints!
William
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Richard
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer