Relais Badoer bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Pantheon en Piazza Navona zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 38 min. rijden
Restaurants
Alice Pizza Largo Argentina
5 min. wandelen
Emma
2 min. wandelen
Cafffè Camerino
1 min. wandelen
PASTAEAT la pastapoke
3 min. wandelen
Appetito Cafe
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Relais Badoer
Pension met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Campo de' Fiori
Relais Badoer bevindt zich op loopafstand van Pantheon en Piazza Navona en biedt een terras, een droogkuis/wasserijservice en 2 bubbelbaden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Limousine- of autoservice, ontbijt (toeslag) en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Een kruier/portier, een kluis bij de receptie en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Relais Badoer bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 12 per persoon
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
2 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
iPod-dock
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, WhatsApp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 31 maart:
Het bubbelbad
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Badoer
Relais Badoer
Relais Badoer Inn
Relais Badoer Inn Rome
Relais Badoer Rome
Relais Badoer House Rome
Relais Badoer House
Relais Badoer Guesthouse Rome
Relais Badoer Guesthouse
Relais Badoer Rome
Relais Badoer Guesthouse
Relais Badoer Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Relais Badoer?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Relais Badoer?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Relais Badoer van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 128, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Relais Badoer inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Relais Badoer uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Relais Badoer een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.
Waar staat Relais Badoer?
Dit in modieuze stijl pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Largo di Torre Argentina, Pantheon en Piazza Navona. Ook Campo de' Fiori en Via del Corso liggen op 10 minuten wandelen. Arenula-Cairoli Tram Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Arenula-Min. G. Giustizia Tram Station is het 4 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Relais Badoer
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 76 van 103 beoordelingen
10 - Uitstekend
76
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 103 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 103 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 103 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 103 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lisa
26 feb 2026
Lisa
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Fernanda
Reisde met partner
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La señora que nos atendió es SÚPER amable, hace todo lo que puede para hacerte sentir cómodo, el desayuno rico, vistas super bonita, la terraza está espectacular, el cuarto acondicionado cómodo y remodelado, sin duda recomendable. Sobre todo la señora de recepción, es muy linda.
Fernanda
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lutfiye
Reisde met partner
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The reception staff was so lovely and the room was very clean. Don’t be put off by the entrance as the rooms have everything you need an in a perfect location
Lutfiye
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great, central location to check out many of Rome’s fantastic sites. And the owner was very accommodating to our needs. Would stay there again if we went back to Rome.
Robert
5 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Hillary
Reisde met partner
4 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful! Location is great and the views were lovely. Our room had a terrace that made it feel special! Rooftop was also great.
Hillary
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Jan
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great view. Clean. Very small room. Good bathroom. Noice proofing isn’t very good so noice from the corridor and other guests are disturbing.
Jan
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Perfect location, great rooms (separate twins beds for kids) and the rooftop hot tub was a brilliant way to end the day. Would 100% recommend.
David
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Julia
Reisde met een groep
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Samantha was such a joy. Polite, friendly, knowledgeable. The room was clean. We enjoyed the hot tub on the roof and the balcony off of our room. The location is central to the best attractions and food, highly recommend Trastevere for the food as it’s only a short walk. I would recommend this hotel to friends and family,
Julia
9 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Melissa
21 okt 2025
J’ai réservé plus d’un mois à l’avance et j’ai eu un changement de date de vol. J’ai tenté de rejoindre l’hôtel à plusieurs reprises pour changer la date. Il n’y avait pas de chambre disponible à la nouvelle date et l’hôtel a refusé catégoriquement de faire une exception pour un remboursement. Ils auraient amplement pu rebooker pourtant la chambre. Selon Expedia, il en revient à la décision de l’hôtel et à leur bon vouloir. Dans mon cas, j’ai trouvé extrêmement décevant et de mauvaise volonté leur refus. Nous étions plus d’un mois avant la date et j’ai fait la demande de changement / remboursement environ 24h après avoir effectué la réservation originale.
Melissa
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sam
Reisde met partner
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is top notch!
View is fantastic, great views from balcony and rooftop terrace.
Room was not the biggest, but the balcony felt like an extension of the room, so it felt much larger when you have the balcony door open.
Staff was friendly and helpful.
Only small issue was the room smelled a bit damp when you first enter, but it did not bother us since we always have the balcony door open for the view.
Sam
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lucas
11 okt 2025
Lucas
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Stephanie
Reisde met familie
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would absolutely stay at this property again while in Rome. It was small and charming and perfectly located for easy walking to all the major sites. It also had a bus and taxi pick up within a block. It was a quiet area at night so it wasn’t loud or disturbing ever. Highly recommended the balcony suite! My only feedback was that I had requested a shuttle for airport pickup and drop-off and they didn’t follow up on the drop off so we had to order our own taxi the night before for a 7am flight out. They did give a prompt response and apology when I did make them aware of this oversight, so I would just recommend triple confirming with them if you need an airport shuttle.
Stephanie
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good property in the center of it sll. Rooms nice an
Daniel
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met partner
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The only thing that I would change is that we would have liked to stayed longer! Excellent choice for so very many reasons! If we get to come back to Rome, we will be staying here!!
Amanda
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Klaus Bom
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Romantic Rome
Fantastic location. Very central and easy access to Rome.
Super service. Best experience ever for us.
Room was perfect with lovely balcony. Roof top shated terrace as well with jacuzi. Perfect venue.
Breakfast served to ghe room each morning was great. Fantastic croisant with crema ❤️
An amazing stay for us. Thank you.
Klaus Bom
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
SUSAN
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
On arrival we were a little concerned with the 5th floor location but were happy to see a lift (very small) but very reliable to take us to the hotel reception on level 5 where we were greeted by Josiah and Patricia who made our stay amazing. The continental breakfast was more than sufficient and very tasty!
We had breakfast every morning on the terrace where the view was outstanding and breakfast arrived on time everyday of our stay. Room was small but adequate for a short stay (3 nights) and very clean.
SUSAN
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
shaun
Reisde met familie
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely central stay in Rome
Guest rooms were clean and tidy- with Josua and Stefanie extremely accommodating. We had 2 rooms and both had air conditioning. Josua and Stefanie helped with tips for sight seeing to luggage storage. The terrace is a nice perk too, everything is in walking distance. There is also a lift available to take luggage and yourself if you wish to the 5th floor.
shaun
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Martin
6 sep 2025
Room very small .a cruise room is much bigger
Martin
2 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Melissa
Reisde met partner
1 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
We booked a room that specifically included a terrace with a city view, but the room we received had neither. When we raised the issue with Stephanie at the front desk, we were told that we had been given a “nice room” and should essentially be satisfied with it. When we asked further questions, she suggested we were being excessive since the stay was only for one night. She blamed it on the booking service (Expedia) but after speaking with them the issue was not on their end.
The main reason we chose this hotel was for the terrace and view, so we were disappointed both by not receiving what we paid for and by the dismissive service. On the positive side, the location is excellent and the rooftop area has a nice view. If you decide to book here, just know there’s a chance you may not get the room you reserved, and the staff may not be accommodating if issues arise.
Melissa
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Vegard
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bedre en forventet! Kommer gjerne tilbake!
Vegard
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Evan
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Evan
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Rory
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rory
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
farnaz
10 jul 2025
farnaz
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Becky
Reisde met partner
23 jun 2025
Positief: Netheid
The room itself, though a bit snug, was very clean and updated and the balcony off of the rooms was a lovely addition! The location was very centrally located and we were able to walk to all of the sites. The entryway and lobby were very run down to the point where I was a bit worried we might need to switch hotels before I saw the room, so just keep this in mind. The staff is very friendly but only there from about 8-4PM and other than that you need a code to get in the main door so it didn’t necessarily feel the safest, but it was good enough for a 2 night stay.
Becky
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Irene
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lille rent værelse med begrænset garderobeplads, og med adgang til lille skøn altan med udsigt til gaden. Også adgang til stor tagterrasse med 2 x spa og opholdspladser med stole borde og parasoller. Flot udsigt.
Lille, gammel fungerende elevator op til værelset på 5. sal.
Dejlig central beliggende med gåafstand til diverse seværdigheder.