Pantheon Caesar Relais ligt in Rome in het stadscentrum. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Largo di Torre Argentina en Piazza Venezia. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Teatro Argentina. Ook Pantheon is zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 38 min. rijden
Restaurants
Alice Pizza Largo Argentina
2 min. wandelen
Shari Vari
3 min. wandelen
Te Amo
3 min. wandelen
Cafffè Camerino
3 min. wandelen
PASTAEAT la pastapoke
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Pantheon Caesar Relais
Pension met een chique stijl niet ver van Largo di Torre Argentina
Pantheon Caesar Relais bevindt zich dicht bij Teatro Argentina en Pantheon en biedt een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Limousine- of autoservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, een lift en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pantheon Caesar Relais hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en middernacht
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 etage
Gebouwd in 2014
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 15.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 48 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4PO2GLBV4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pantheon Caesar Relais House Rome
Pantheon Caesar Relais House
Pantheon Caesar Relais Rome
Pantheon Caesar Relais
Pantheon Caesar Relais Guesthouse Rome
Pantheon Caesar Relais Guesthouse
Pantheon Caesar Relais Rome
Pantheon Caesar Relais Guesthouse
Pantheon Caesar Relais Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pantheon Caesar Relais?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Pantheon Caesar Relais?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Pantheon Caesar Relais van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 174, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Pantheon Caesar Relais inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pantheon Caesar Relais uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Pantheon Caesar Relais een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en middernacht. Er geldt een toeslag van EUR 48 per voertuig.
Waar staat Pantheon Caesar Relais?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, vlak bij Largo di Torre Argentina en Teatro Argentina. Ook Pantheon en Piazza Venezia liggen op 5 minuten wandelen. Venezia Tram Stop en Arenula-Cairoli Tram Station liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pantheon Caesar Relais
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 267 van 506 beoordelingen
10 - Uitstekend
267
Gastenscore: 8 - Goed. 158 van 506 beoordelingen
8 - Goed
158
Gastenscore: 6 - Redelijk. 49 van 506 beoordelingen
6 - Redelijk
49
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 506 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 506 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
D, Den Haag
Reisde met partner
4 aug 2025
Positief: Personeel en service
Goede locatie, zeker voor een citytrip. De kamer zelf was stil ondanks de drukte buiten. Douche mag wel weer wat opgefrist worden. Ontbijt was ok.
D
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Erwin
Reisde met partner
18 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the location was perfect!
Erwin
4 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Lenie
24 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nette kamer, ontbijt was goed werd op de kamer gebracht.
Hotel ligt midden in het centrum waardoor de bezienswaardigheden lopend goed te doen zijn
Lenie
4 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte locatie, wat lastig te vinden, maar met super uitzicht. Wij hadden de kamer met balkon en rond bed. Super! Ontbijt op de kamer is ook prima helaas geen kaas of vleeswaren maar een tosti’s
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Petra, Castricum
7 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer nette en moderne B&B locatie in hartje Rome. Ontbijt op de kamer verzorgd. Miste wel tafel en twee stoelen om aan te eten. Zeer vriendelijke en gastvrij.
Petra
4 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Frank, Schiphol-Zuid
19 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Klein maar fijn.
Het is een geweldig hotel midden in Rome, waar vandaan je alle bezienswaardigheden binnen 30 min. te voet kunt bereiken. De kamers zijn redelijk qua grootte en goed uitgerust met een heerlijke douche. Daarnaast is het personeel heel vriendelijk. Omdat het hotel kleinschalig is hebben ze geen ontbijtzaal, maar krijg je het goede ontbijt heerlijk op bed, wat wil je nog meer!
Frank
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ligging is perfect!!
5 dagen naar Rome geweest met mijn man. Het hotel ligt op loopafstand van alles. Kamers zijn netjes, douche hightech! Zeker een aanrader!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een ervaring rijker!
Midden in Rome. De kleine als grote kamer gehuurd. Beide kamers perfect geoutilleerd. De lift is romantisch.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Johan en Sandra, leeuwarden
26 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecte ligging!
Uitstekende kamer, goed bed, mooi uitzicht en een perfecte ligging. Op korte loopafstand van de belangrijkste busverbindingen. Uitermate vriendelijk personeel en de kamer uitzonderlijk school. Geen gezamenlijke ruimte, daarom ontbijt a la carte op de kamer.
Johan en Sandra
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Super handig hotel!
Vriendelijke personeels! Elke ochtend krijgt je ontbijt op bed (roomservice). Alles is op loopafstand te bereiken.. Wij hebben tijdens ons reis geen openbaar vervoer gepakt! Ze bieden ook een service vanuit airport om je op te halen.. Voor paar tientje meer dan de trein.. En belangrijkste alles is keurig en schoon! Zeker een aanrader!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
fam Evers
18 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastische locatie, met uitmuntend personeel!
Pantheon Caesar Relais is een geweldige Bed & Breakfast in het centrum van Rome. op 3 minuten afstand van het Pantheon, op 5 minuten van piazza Navona en op 10 minuten van het 'oude uitgangscentrum' aan de overkant van de rivier. Het personeel is goed opgeleid en spreekt uitstekend Engels. Alles is goed georganiseerd en werkt. Prima TV, airco, föhn, douche en bed.
Absolute aanrader!
fam Evers
10/10 – Uitstekend
Jinny, Annapolis
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast and very fresh
Jinny
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jinny, Annapolis
Reisde met familie
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast menu was good, you have to remember you are in Europe, don’t expect a full English breaker. Fresh pressed OJ, cappuccino and cheese and ham toasted sandwich was delicious. Location of hotel is ideal, close to pantheon and a little walk to Spanish steps. A small antique style elevator. I fully recommend.
Jinny
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
jeannette
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Personeel en service
We were not in a room with a view of Largo Argentina. We were in an extremely small room over looking a parking courtyard to the back. Entrance to the building left a lot to be desired. Felt substandard and a little dirty.
It was however in a great location. We walked to all sights including the Colliseum, Trevi fountain, Spanish Steps, Pantheon and very close to Piazza Navona. Would recommend this area but not this hotel unless possibly the other rooms are better.
jeannette
5 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Santos
Reisde met partner
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Definitely didnt give the 5 star hotel feeling. But overall the best view in the area. There was a horrible smell walking up the stairs to enter our room.
Santos
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jose
Reisde met partner
5 dec 2025
Positief: Personeel en service
Everything was well. Except the breakfast menu was the same every day in your room. The bed was co posed by 2 twin beds that kept splitting apart and gave us a back pain.
Jose
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
xxx Jagjeet
13 nov 2025
xxx Jagjeet
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Mirian Prigol Goncalves
9 nov 2025
Mirian Prigol Goncalves
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Ilhan
6 nov 2025
Positief: Netheid
Kahvaltı iyi değil
Ilhan
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
KEMAL
Reisde met een groep
6 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Odalar çok ufak kahvaltı berbat , merkezi bir yer fakat birdaha kesinlikle gelmem ve tavsiye etmem
KEMAL
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
sabrina
26 okt 2025
sabrina
5 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Jayne
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hard to find entrance, bldg was undergoing renos and was very dirty. Charged a fee to have room serviced. Staff were helpful and polite.