Residenza Montecitorio bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Delle Convertite, 5, Rome, Lazio, 00187
In de buurt
Via del Corso
1 min. wandelen - 0.0 km
Piazza Colonna
2 min. wandelen - 0.2 km
Via del Tritone
2 min. wandelen - 0.2 km
Palazzo Montecitorio
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza del Parlamento
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Spagna - 9 min. wandelen
Station Rome Piazzale Flaminio - 16 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 48 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Teichner
3 min. wandelen
Tre in Lucina
2 min. wandelen
Antico Caffè Vitti
3 min. wandelen
Ciampini
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residenza Montecitorio
Hotel vlak bij Trevifontein
Residenza Montecitorio ligt op een steenworp van Via del Corso en Piazza di Spagna. De accommodatie biedt autoverhuur ter plaatse en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
Een lift en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Residenza Montecitorio bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 etage
1 gebouw
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 1880
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Plasma-tv van 46 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Espressoapparaat
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 03.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residenza Montecitorio
Residenza Montecitorio Hotel
Residenza Montecitorio Hotel Rome
Residenza Montecitorio Rome
Montecitorio Hotel Rome
Residenza Montecitorio Rome
Residenza Montecitorio Hotel
Mama's Collection Montecitorio
Residenza Montecitorio Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residenza Montecitorio?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Residenza Montecitorio inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 03.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residenza Montecitorio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Residenza Montecitorio een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Residenza Montecitorio?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via del Tritone, Trevifontein en Pantheon. Ook Spaanse Trappen en Piazza di Spagna liggen op 10 minuten wandelen. Station Spagna ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Barberini is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residenza Montecitorio
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,2
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 148 van 745 beoordelingen
10 - Uitstekend
148
Gastenscore: 8 - Goed. 346 van 745 beoordelingen
8 - Goed
346
Gastenscore: 6 - Redelijk. 166 van 745 beoordelingen
6 - Redelijk
166
Gastenscore: 4 - Matig. 59 van 745 beoordelingen
4 - Matig
59
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 26 van 745 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
26
Beoordelingen
8/10 – Goed
Nathie, Belgie
Reisde met een groep
20 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede ligging in het centrum! Vriendelijk onthaal! Wel wat moeilijk te vinden aangezien er enkel een grote toegangspoort is. Jammer dat er geen ontbijtruimte is, ontbijt hebben we dan ook niet genomen daar.
Nathie
3 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
21 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed: midden in het centrum, service en vriendelijkheid personeel, kamer wordt elke dag goed schoongemaakt.
Kamer erg klein.
Raam bevestiging werkt niet. Problemen met open doen. Gezien de barst in het hout is het al lang zo. Toegangsdeur naar de kamer gaat stroef open. Slijt op de vloer. Je ziet ook grote krassen in het hout. Eén van de deurscharnieren is kapot. En ja, al heel lang. De douche: Een douchecabine waar je met de deur dicht net in kan staan. Vaak koud gedoucht. Je moet heel lang wachten op warm water.. Geen dekbedden maar dekens. Op zich is dat geen probleem maar ze waren niet erg schoon. De airco unit zag er erg vies uit. Maar niet aangezet.
Kortom, deze accommodatie ondanks vriendelijkheid personeel zouden we niet weer kiezen
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecte ligging
Gezellig klein hotel, perfecte ligging. Alles makkelijk te wandelen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
6/10 – Redelijk
Aafke, Den bosch
27 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel M
Ze hebben geen 24 uur service! Het hotel qua ligging is hartstikke goed je kan overal te voet heen en de bushalte is om de hoek. De kamer was schoon elke dag hebben we schone handdoeken gekregen. Het bed was niet comfortabel en erg klein. De douche was heel schoon ook klein maar dat was goed te doen. Een hee smal balkon hadden we maar wel mooi uitzicht over de stad.
Aafke
4 nachten verbleven in februari 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
9 feb 2017
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Mwuah
Aardig personeel, kamers zijn kleiner dan op foto's en de douche stonk behoorlijk.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Raymond K.
7 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service
centrale ligging.
Moeilijk te vinden omdat het hotel absoluut niet te herkennen is als zodanig. Bovendien inchecken in gebouw A en verblijven in gebouw B erg omslachtig met een stel koffers.
Verder is het personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Kamer is erg klein maar alles wat je nodig hebt is aanwezig, inclusief airconditioning.
De ligging is geweldig, alles is beloopbaar. Spaanse trappen 10 en Trevi 5 minuten.
Raymond K.
8/10 – Goed
anja, Halsteren
1 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel, heel centraal gelegen
Hotel en personeel goed. Heel centraal gelegen. Alle bezienswaardigheden tevoet te bezoeken. Schone kamer en badkamer. Wel interieur gedateerd maar in goede staat
anja
8/10 – Goed
Chantal
23 jan 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super leuk hotel, midden in het centrum van Rome
Chantal
6/10 – Redelijk
Rob, Groningen
1 jan 2014
Great base for the exploration of Rome!
The situation of the hotel is perfect and the room comfortable and quit. Do not expect any facilities like a lobby or a decent entrance. For just a good night sleep and an occasional rest break, the hotel is perfect. The whole center is on walking distance and the neighbourhood is just fantastic!
Rob
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 nov 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Leuk hotel in het centrum
we hadden een leuk verblijf in een goed hotel. Een groot probleem: de bedden zijn erg hard. Voor sommigen van ons gezelschap was dit geen probleem, maar ik heb er slecht door geslapen.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Margo de Ruiter, Dordrecht
1 nov 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer centraal tov vele bezienswaardigheden
Gezellige hotelkamer met iets te harde bedden. Zeer nette badkamer met heerlijke douche.
Geen mogelijkheid voor ontbijt maar geen probleem. In straatje achter het hotel zit een klein zaakje met leuk personeel waar je een prima ontbijt kunt nuttigen. Hotel Montecitorio heeft bijgedragen aan een super stedentripje Rome!!!!
Margo de Ruiter
6/10 – Redelijk
Rita, Rotterdam
22 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Prima locatie
Qua locatie een prima hotel! De kamer was vreemd van vorm, lijkt daardoor klein. Voorzieningen zijn netjes, alleen de bedden zijn kort en keihard.
Rita
8/10 – Goed
Vriendinnen, Uden
27 mei 2013
Positief: Netheid
Goed hotel voor vrienden (losse bedden)
Prima gelegen, centraal tussen trevi fontein, pantheon en gunstig tov winkelstraat en leuke boetiekjes. Hotel an sich is rustig en goed geluidsdicht. Wij hadden 3 aparte bedden en dat vonden we erg prettig (3 vriendinnen). Ontbijt mogelijk aan de overkant van de straat (wel even aan de balie bestellen en opeten, anders betaal je veel te veel op het "terras"). Ben niet verbaasd dat je het hotel niet gelijk herkend, het is verscholen achter een grote houten deur met klein binnenplaatsje. Schone badkamer en harde bedden.
Vriendinnen
10/10 – Uitstekend
Kyung Mo
Reisde met familie
4 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location within 10 min walk or by bus
excellent employees and service
I highly recommend to you
Kyung Mo
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Eva, Madrid
Reisde met familie
31 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situación del hotel inmejorable. Personal de admisión amable
Eva
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
14 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Personnel très gentil, par contre un demi étage pour accéder aux chambres, pas pratique pour les personnes à mobilité réduite
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
23 nov 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Die Unterkunft liegt sehr zentral. Die Sauberkeit im Bad könnte besser sein.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
franca
2 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
franca
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
guillaume
Reisde met familie
30 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très bien situé
Hotel très bien situé dans Rome. Personnel serviable et aimable. Chambre familiale agréable. Si vous avez l'option "petit-déjeuner" gratuit, il est à prendre dans un bar proche de l'hotel : les serveurs y sont très gentils.
guillaume
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Ove Jonny
Reisde met een groep
27 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ove Jonny
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Michael
24 okt 2019
Positief: Personeel en service
Reasonable hotel, convenient location.
Finding the hotel was confusing. The street is one block long and there is no sign for the hotel.
There are several "hotels" in the same building, and the office for Montecitorio was reached by an elevator in the back. The elevator floors and the hotel floors don't match up, so we had to search for the office. Room was accessed from a different elevator, which was either a half-flight up or down from the elevator.
Room was small, but clean and adequate. Bathroom was small. Toilet leaked on floor.
Michael
3 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
19 okt 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bett war durchgebrochen, bad schimmlig sehr schade.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Niels
Reisde met familie
18 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Førstevalg til næste besøg
Flot værelse. Pænt og rent.
Og vores værelse havde tagterrasse.
Eneste kritik er at det larmer når der bliver åbnet for vandet. Også i andre lejligheder
Niels
3 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Eva
Reisde met een groep
15 okt 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kun sentral beliggenhet. Stedet forøvrig var ikke bra. «Gratis» frokost var kun kaffe og te med vannkoker på rommet. Det er altså IKKE gratis frokost. Rommene var svært trange og ukomfortable. Vi hadde bestilt to rom og ble plassert i hvert vårt bygg... kommer ikke tilbake dit.