Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2PKNI6EOV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Over deze buurt
dit appartement ligt in Gianicolense, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piazza Navona en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of PalaLottomatica. Bekijk onze reisgids voor Rome
Gianicolense-Ravizza Tram Station - 6 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 32 min. rijden
Restaurants
Totem Garden Bar
7 min. wandelen
Cose Buone dal Forno Trevisiol
2 min. wandelen
Hosteria da Settimio
2 min. wandelen
Pasticceria Ghimenti
6 min. wandelen
Friccico Mangia E Bevi
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Giardino di Alice?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Il Giardino di Alice inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Il Giardino di Alice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Giardino di Alice?
Dit appartement ligt in Gianicolense, op 1,5 km van Villa Doria Pamphili en op 5 km afstand van Campo de' Fiori en Piazza Navona. Ook Sint-Pietersplein en Forum Romanum liggen op 5 km afstand. Gianicolense-Ravizza Tram Station ligt op 6 minuten wandelen en naar S Giovanni di Dio Tram Stop is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.