Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel L'Orologio Roma in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een trein-/metrostation. Pantheon en Piazza Navona zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Corso Vittorio Emanuele II n. 110, Rome, RM, 00186
In de buurt
Corso Vittorio Emanuele II
1 min. wandelen - 0.1 km
Largo di Torre Argentina
2 min. wandelen - 0.2 km
Teatro Argentina
1 min. wandelen - 0.0 km
Theatraal Museum van Burcardo
1 min. wandelen - 0.0 km
Chiesa di Sant’Andrea della Valle
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Arenula-Cairoli Tram Station - 4 min. wandelen
Station Rome San Pietro - 5 min. rijden
Luchthaven Ciampino (CIA) - 42 min. rijden
Restaurants
Slow
1 min. wandelen
Emma
3 min. wandelen
Shari Vari
2 min. wandelen
Buddy
1 min. wandelen
Te Amo
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel L'Orologio Roma
Hotel met een chique stijl niet ver van Campo de' Fiori
Hotel L'Orologio Roma bevindt zich op loopafstand van Pantheon en Piazza Navona en biedt een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een lift, conciërgeservice en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief het ontbijt, het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel L'Orologio Roma bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
milieuvriendelijk toiletgerief, bidets en badkuipen of douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT058091A1TLMVCX22
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel L'Orologio
Hotel L'Orologio Roma Rome
Hotel L'Orologio Roma Hotel
Hotel L'Orologio Roma Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel L'Orologio Roma?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel L'Orologio Roma?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel L'Orologio Roma van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 495, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel L'Orologio Roma zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel L'Orologio Roma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel L'Orologio Roma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel L'Orologio Roma?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Corso Vittorio Emanuele II en Campo de' Fiori. Ook Pantheon en Piazza Navona liggen op 10 minuten wandelen. Arenula-Cairoli Tram Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Arenula-Min. G. Giustizia Tram Station is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel L'Orologio Roma
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 392 van 486 beoordelingen
10 - Uitstekend
392
Gastenscore: 8 - Goed. 69 van 486 beoordelingen
8 - Goed
69
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 486 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 486 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 486 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Léonce
Zakenreiziger
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Léonce
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Anna
Reisde met een groep, Reisde met partner
23 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuke rooftopbar met mooi zicht is een groot pluspunt. Vriendelijk personeel. Nette en ruime kamers. Goed ontbijt. Top!!
Anna
6 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Yvette
Reisde met familie
20 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yvette
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Davey
Zakenreiziger
17 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Davey
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Michiel
Reisde met familie
29 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is new. Everything is clean, and well equipped. The staff is super friendly and they are very proud at their new hotel. They love to help you and everything is possible. The breakfast is served at the rooftop terrace / bar, a beautiful place with a magnificent view of Rome, especially at the Pantheon. In the evening the rooftop bar is a great place to close the day.
The location is ideal, in the middle of all the great places Rome has to offer 5 minutes walking to piazza Navona, Pantheon, and no more than 15 minutes to the colloseum and to Vatican City. I would love to visit this hotel again
Michiel
3 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Lupe
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Easy access to shops, dining, and attractions. Hotel staff are helpful and accommodating. Highly recommend.
Lupe
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Terence
Reisde met partner
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unfortunately there isn’t a bar available in the lounge area and we had to change rooms due to an odour from the drains, saying that the staff dealt with it very quickly. Good location and friendly atmosphere.
Beds were very comfortable and linen good quality.
Terence
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Anthony
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel. Already booked our next visit. All of the hotel staff were great.
Anthony
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Daniel
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel in a very good location. Easy to park if you have a disabled badge. Lovely rooftop bar. Would recommend.
Daniel
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Younguk
25 mrt 2026
High recommend, 10/10. Best breakfast, cleanness, kind staffs.
Younguk
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tracy, vancouver
Reisde met partner
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved everything about this place. The location was perfect and the breakfast was the best we had in Italy.
Tracy
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
alistair
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central location. Very enjoyable stay
alistair
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
melissa
22 mrt 2026
melissa
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Scott
Reisde met een groep
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was a little warmer than would have liked.
Scott
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met partner
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful and polite staff, great location, very clean and the bed was extra comfy
Kevin
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
MARIKO
Reisde met familie
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
観光スポットは全部、徒歩で行けるロケーション。
レストランやスーパーも近くにあり、とても良い。
MARIKO
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and beautiful.
Mark
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Piper
Reisde met partner
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
You are majority paying for the location here and a nice looking lobby… there were several inconsistencies and let downs in our stay
When we arrived despite management saying over message they would leave a birthday message in the room this was forgotten about for my bf birthday, complimentary prosecco as specified also forgotten about. For this being a 4 star I’d say service was very average I’d put it at max 3 star.
Breakfast was also very average, and dont be fooled as we were as the pictures of the rooftop in listing are not what it actually looks like now there are now constructed panels and roof which restricts the view slightly. Not to mention the rooftop is closed at very awkward hours in the middle of the day.
I can’t fault the staff as they were all very nice and they did eventually bring out a cake for my bf birthday which was sweet (nice cake too!), but for the lack of amenities, size of the rooms, quality of the breakfast and for what you pay there are 100% better options out there.
Piper
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Paul K
Reisde met familie
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We are very pleased that we stayed at this hotel. The lobby offered a warm, soft, and welcoming atmosphere, perfectly complemented by curated display of high-end, luxury brand name watches pictures and albums, creating an instant, sophisticated first impression for guests. The room was roomy, spacious and spotless. The staff were attentive; especially Alessandro, whose had went out off his way to make sure that prepackaged breakfast boxes were ready at 6:30 am on our day trip. The hotel location was perfect for sightseeing, within walking distance of all major landmarks. Highly recommend.
Paul K
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel, Richmond
Reisde met partner
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was terrific, staff was really great....Rooftop Bar for Breakfast and an occasional dinner was fantastic. Front desk and service staff super kind, helpful and engaging. Great location in the City in my opinion. My only nit is that in room coffee was Nescafe! In a coffee centric culture like Rome, instant coffee in the room, not a Nespresso or something similar...
Daniel
11 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lindsay Jean
Reisde met familie en kleine kinderen
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was such a gem. The rooms were so nice as were the staff. Well located and convenient to so many areas of Rome. We were truly pleased with our entire experience!
Lindsay Jean
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Scot
Reisde met familie en kleine kinderen
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family room (2bedrooms) arrangement was first rate. Good breakfast and wonderful front of house team.
Scot
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
LAURIE
Reisde met partner
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel Was very clean, staff were amazing. The roof top bar is very nice and quite reasonable. Location is walking distance to colloseum and Vatican (about 2 km). The only reason this is not a 5 is because they do not allow you to adjust the temperature setting to your liking. It was so humid but we could not turn on air or reduce the temperature below 19 making It difficult to sleep. That aside, I would definitely recommend this hotel and I would stay again (hoping for less humidity)