Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Coronari Charming Apartment
Dit vakantiehuis is rookvrij. Geniet er van een shuttleservice van/naar de luchthaven. Dit vakantiehuis biedt 2 badkamers en een eetruimte, naast gratis kabelinternet en een televisie. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een regendouche.
Dit vakantiehuis heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Deze kamers met een eetruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche. Gasten profiteren van gratis kabelinternet.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Gelijkaardige accommodaties
"Panico S&T", appartamento attico e terrazza a uso esclusivo nel cuore di Roma
Stadscentrum van Rome
"Panico S&T", appartamento attico e terrazza a uso esclusivo nel cuore di Roma
Inchecken tussen 13.30 uur - 20.30 uur en 20.30 uur - 23
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 65 (enkele reis)
Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en middernacht
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Coronari Charming Apartment Rome
Coronari Charming Rome
Coronari Charming
Coronari Charming Rome
Coronari Charming Apartment Rome
Coronari Charming Apartment Private vacation home
Coronari Charming Apartment Private vacation home Rome
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Rome in het stadscentrum. Via del Corso en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 43 min. rijden
Restaurants
Panico
1 min. wandelen
Ponte Vittorio
3 min. wandelen
Bar Tassoni
3 min. wandelen
Giulio passami l’olio
2 min. wandelen
Nero Caffe
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Coronari Charming Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Coronari Charming Apartment inchecken?
Inchecken kan tussen 13.30 uur en 20.30 uur, en tussen 20.30 uur en 23. Laat inchecken kan tussen 20.30 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Coronari Charming Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Coronari Charming Apartment een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.
Waar staat Coronari Charming Apartment?
Dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Engelenbrug (Ponte Sant'Angelo) en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo). Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op een kwartiertje wandelen. Arenula-Cairoli Tram Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Risorgimento/S. Pietro Tram Stop is het 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.