Geheel appartement

Casa della Musica

Dit appartement met een keuken ligt op 10 minuten stappen van Foro Italico

Fotogalerie voor Casa della Musica

Ingang accommodatie
Appartement, 2 slaapkamers | Woonkamer | Flatscreentelevisie
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Appartement, 2 slaapkamers | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een espressoapparaat
Appartement, 2 slaapkamers | Woonkamer | Flatscreentelevisie

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Casa della Musica

Dit appartement met een keuken ligt op 10 minuten stappen van Foro Italico
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en meertalig personeel. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.

In dit appartement in Rome is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 75 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa della Musica Apartment Rome
Casa della Musica Rome
Casa della Musica Rome
Casa della Musica Apartment
Casa della Musica Apartment Rome

Over deze buurt

dit appartement ligt in Flaminio, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersplein en Spaanse Trappen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Viale Pinturicchio 204, Rome, RM, 00196

In de buurt

  • Beautiful day in january.
    Tiber Rivier
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Foro Italico
    Foro Italico
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Museum for Art of the XXI Century - design by Zaha Hadid
    MAXXI Museo nazionale delle arti del XXI secolo
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • One of my favorite antiques markets in Rome takes place along the river > Check out my article about markets in Rome: http://www.blocal-travel.com/italy/central-italy/lazio-italy/rome-italy/northern-rome/another-rome-della-vittoria/markets-rome/
    Ponte Milvio
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Teatro Olimpico
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Rome Euclide - 3 min. rijden
  • Mancini Tram Stop - 4 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 50 min. rijden

Restaurants

  • River Cafè
    9 min. wandelen
  • Tanagra Restaurant
    10 min. wandelen
  • barduetto
    5 min. wandelen
  • Caffè Rubino Dal 1975
    5 min. wandelen
  • Artesano
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa della Musica?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa della Musica inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een toeslag van EUR 20.00 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 02.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa della Musica uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa della Musica?

Dit appartement ligt in Flaminio, op 10 minuten wandelen van MAXXI Museo nazionale delle arti del XXI secolo en Foro Italico. Ook Ponte Milvio en Stadio Olimpico liggen op 2 km afstand. Mancini Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Carracci Tram Stop is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen over Casa della Musica