Ara Suite ligt in Rome in het stadscentrum. Spaanse Trappen en Piazza Navona zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station Flaminio - Piazza del Popolo - 11 min. wandelen
Station Rome Piazzale Flaminio - 14 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 50 min. rijden
Restaurants
Latitude 41
4 min. wandelen
Visconti Palace Rooftop Bar
4 min. wandelen
Le carré français
2 min. wandelen
Il Marchese - Osteria Mercato Liquori
5 min. wandelen
Longitude 12 Bar & Bistrot
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ara Suite
Pension met een chique stijl niet ver van Piazza del Popolo
Ara Suite ligt op een steenworp van Piazza di Spagna en Piazza Navona. De accommodatie biedt vervoer van/naar de luchthaven en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en bagageopslagruimte
Een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ara Suite hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 43 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per dag); kortingen beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 12.00 uur: EUR 11 per persoon
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.30 uur tot 13.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, WhatsApp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 11 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30.00 per dag (op 200 meter afstand)
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4EE4ZCJ4K
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ara Suite Guesthouse Rome
Ara Suite Guesthouse
Ara Suite Rome
Ara Suite Rome
Ara Suite Guesthouse
Ara Suite Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ara Suite?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ara Suite?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Ara Suite van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 154, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Ara Suite inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ara Suite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Ara Suite een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Ara Suite?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Tiber Rivier en Via del Corso. Ook Spaanse Trappen en Piazza Navona liggen op een kwartiertje wandelen. Station Flaminio - Piazza del Popolo ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Spagna is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ara Suite
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 102 van 150 beoordelingen
10 - Uitstekend
102
Gastenscore: 8 - Goed. 37 van 150 beoordelingen
8 - Goed
37
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 150 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 150 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 150 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Albert Hendrik
Reisde met een groep
19 mei 2025
Positief: Voorzieningen
Nice place to stay, close to the hart of Rome. But no inside breakfast, this nearby via a 5 minutes walk, but also good. Only nad thing about the rooms are the showers, the temperature constant reflex, then hot then cold.
Albert Hendrik
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Denise Soenartie Djojodikromo echtgenote van
Reisde met familie en kleine kinderen
29 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top locatie. De werknemers zijn erg behulpzaam, geven een duidelijke uitleg hoe je ergens kan komen en regelen ook je transport naar de airport. Bijna alle bezienswaardigheden zijn goed te voet te doen.
Denise Soenartie Djojodikromo echtgenote van
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Roosmarijn
Reisde met partner
11 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie suite op een toplocatie, midden in het centrum, maar wel met rust. De suite heeft goed onderhouden meubels/bed, heerlijk bubbelbad, een gratis minibar en elke dag werd de kamer schoongemaakt.
Het personeel is vriendelijk en altijd bereid om mee te denken, wij willen in het bijzonder Enrico hiervoor bedanken, hij heeft ons erg goed geholpen!
Het sleutel en incheck systeem is ook erg handig
en er wordt een transferservice aangeboden (tegen betaling) van deur tot deur, wat ook zeker aan te bevelen valt. Het ontbijt is bij een leuk nabij café en ook zeker een aanrader!
Roosmarijn
4 nachten verbleven in januari 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Arlind
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff, very clean room. There cleaner does an incredible job. It’s very close to everything.
If you scared of elevators though it’s a bit of a hassle on the 3rd floor but nothing crazy for younger folks.
Arlind
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
marco
24 dec 2025
marco
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Phyllis
Reisde met partner
3 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the stay here - staff is super helpful and always immediate responses! Nice quiet area felt very safe throughout our stay
Phyllis
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Cristian
Reisde met familie
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The service was great!
Cristian
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Suzanne
Reisde met familie
13 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and staff were friendly and helpful. Bed was comfortable.
Suzanne
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Miyuki, Chula Vista
Reisde met partner
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
“The location was very convenient—within walking distance to transportation, restaurants, and historical sites. The place was charming, modern, and very clean. The hosts were extremely helpful, and the big jet tub was a great touch! My only suggestion would be to add an electric kettle with coffee and tea, which would take it to the next level. I would definitely stay here again! 😊”
Miyuki
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Magali
Reisde met partner
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était parfait. Nous avons eu un super accueil, la chambre était spacieuse et très propre, dans un bel immeuble qui a du cachet. Le petit déjeuner au Carré Français était à proximité dans très beau cadre.Très bien situé pour visiter. Nous avons passé un excellent séjour
Magali
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Laurent
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Voici une version fluide et chaleureuse que tu peux copier telle quelle pour ton avis 💫 :
⸻
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Une équipe vraiment adorable, à l’écoute et bienveillante. Nous avons eu un excellent contact avec Julio, très accueillant et de très bons conseils. Merci également à Marco et à toute l’équipe, jusqu’au personnel de ménage : la chambre était impeccable. Rien à redire, tout était parfait — nous sommes vraiment très satisfaits.
Laurent
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Benjamin
Reisde met partner
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Guter Anschluss an den Flughafen mit dem SIT-Bus(Haltestelle 600m entfernt),
Frühstück gibt es ca. 150m entfernt in einem kleinen französischen Lokal (Pro Person: 1x Heißgetränk nach Wahl, ein großes Croissant oder Pain au Chocolat, Brötchenkorb, Butter, Marmelade, frischer O-Saft) - wer mehr/anderes möchte kann dies dann gegen Aufpreis bestellen.
Das Personal von ARA Suite ist nicht immer vor Ort, aber immer erreichbar. Bereits vor Ankunft konnten wir via WhatsApp klären, dass wir unsere Koffer im Hotel deponieren konnten und waren noch mehr erfreut, dass wir dann sogar schon unser Zimmer beziehen durften (mehrere Stunden vor offizieller CheckIn Zeit).Klar geht das nicht immer, aber wir hatten Glück und Giulio und sein Team haben es ermöglicht.
Giulio hat uns zudem ein paar wertvolle Tipps gegeben, was wir wo noch neben den Hauptsehenswürdigkeiten in Rom entdecken können. Das Zimmer ist ausreichend groß, mit bequemem Bett, Safe, Minibar (2xWasser, 2xCola.kostenfrei). Alles sauber und gepflegt.
ARA Suite ist im 3.Stock, es gibt einen klassischen, kleinen, alten Aufzug (ist jedoch nicht barrierefrei zu erreichen und vermutlich nicht Rollstuhl geeignet), aber für zwei Personen mit Gepäck oder nach einem langen Sightseeing Tag eine sehr große Hilfe).
Die Betreiber von ARA Suite sind sehr bestrebt überall zu helfen und unterstützen und achten selbst auf Kleinigkeiten, wie die richtige Schlüsselreihenfolge am Schlüsselbund um spät abends wieder zurück ins Hotel zu kommen.
Benjamin
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
ALEJANDRO
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien todi
ALEJANDRO
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
antonio
21 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
very simple clean and nice and good price
antonio
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
lorenzo
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera confortevole e silenziosa
lorenzo
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kofi
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Instructions to access property and room were clear. Breakfast provided.
Kofi
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Quan
Reisde met familie
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing Location to Stay for Rome
The location is very convenient to Vatican City (about 20 minutes walk), as well as to Spanish Steps and other attractions of Rome.
The receptionist Giulio was fast to respond to any inquiry via WhatsApp and was very accommodating.
The room’s cleanliness is superb.
Looking forward to our next stay here!
Quan
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jonathan
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean, great staff, very helpful.
Jonathan
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Yu Ting
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, service and cleanliness!
The breakfast is a French cafe around the corner which is excellent, only wish it included more than only a croissant, coffee and juice, if added eggs would be appreciated.
Yu Ting
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Célia
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacances à Rome
Très bonne hôtel , au 3 eme étage d’un immeuble et très bien sécurisée . Il n’y a que 6 chambres mais tout est très bien agencé et organiser
Célia
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jonathan
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aria Suite Stay
My partner and I had a wonderful experience staying at Aria. The location gave us easy walking access to all of Rome. We spent two days seeing all of the sights, trying new foods, and exploring. Ele was incredibly kind and helpful, and went out of her way to show us places we would not have found otherwise like hole in the wall restaurants and a local beach hang out. Room service kept everything tidy while we were away, and the whirlpool in our room was perfect after walking for hours. If you’re looking for a quiet and comfortable stay within walking distance to all things Rome, check out Aria Suites. Thank you for hosting us!
Jonathan
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
luis
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer