Geheel appartement

Accogliente Appartamento

Fotogalerie voor Accogliente Appartamento

Een knus vertrek met een houten tafel, een boekenplank, een stapelbed en een trap naar een andere kamer.
Een stapelbed met houten frame, een geruite spreideken en een plafondschildering van sterren en een zon.
Een badkamer met oranje tegels, een wit wastafelmeubel, een douchecabine van glas en een toilet met een groen zitoppervlak.
Een keuken met houten kastjes, een spoelbak en een kookplaat. Er staan planken met potten en een waterkoker.
Interieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Accogliente Appartamento

  • Appartement vlak bij Sint-Pietersplein
  • Accogliente Appartamento ligt op een steenworp van Sint-Pietersbasiliek en Vaticaanse Musea. De accommodatie biedt een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, rookvrije accommodatie en boeken
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Accogliente Appartamento zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Terrassen of veranda's, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv

Buiten

  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Helling bij de hoofdingang
  • Leuningen in de gangen
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: non sono ammessi cani di taglia grande.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: I bambini sono graditi, basta esserne attenti.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B42DARRDY5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Sint-Pietersbasiliek en Vaticaanse Musea zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of Foro Italico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Roma, RM

In de buurt

  • Een stadsgezicht met opvallende historische architectuur, waaronder een grote koepel en een hoge obelisk.
    Via Cola di Rienzo
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • St. Pietersplein met de Vaticaanstad op de achtergrond.
    Sint-Pietersplein
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historische stenen muur met bogen, een vlag en een lantaarnpaal.
    Engelenburcht (Castel Sant'Angelo)
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • De Sint-Pietersbasiliek met zijn imposante gevel, brede trappen naar de ingang en de bekende koepel.
    Sint-Pietersbasiliek
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een gedetailleerd plafond met ingewikkelde fresco's en gouden accenten.
    Vaticaanse Musea
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Risorgimento/S. Pietro Tram Stop - 4 min. wandelen
  • Station Rome San Pietro - 17 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 50 min. rijden

Restaurants

  • La Soffitta Renovatio
    3 min. wandelen
  • Trattoria Da Marcello
    3 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria Marcantonio
    2 min. wandelen
  • Ristorante Interno 92
    1 min. wandelen
  • Pancia Felice
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Accogliente Appartamento?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Accogliente Appartamento inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Accogliente Appartamento uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Accogliente Appartamento?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Cola di Rienzo, Sint-Pietersbasiliek en Sint-Pietersplein. Ook Vaticaanse Musea en Piazza Navona liggen op 2 km afstand. Risorgimento/S. Pietro Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over Accogliente Appartamento