"Onze kamer was tip top inorde
Het personeel aan de balie was zeer behulpzaam, we waren met de auto en konden niet parkeren bij het hotel we parkeerde ons in de ondergrondse even verder op aan de overdekte markt en betaalde 7,5€ per dag wat dus best meeviel
"
"Gezellige, leuke kamer. Ontbijtbuffet prima.
Professioneel personeel.
Hotel ideaal gelegen.
De 6de verdieping is een bezoek meer dan waard (zwembad, bar, lekker eten...)
"
"Al vaker in dit hotel verbleven. Prima prijs kwaliteit. Ontbijt en kamer niks op aan te merken. Parkeerplaats beschikbaar en shoppingcenter en centrum op loopafstand. "
"Fijn hotel en schone kamer. Staf is over het algemeen vriendelijk. Afhankelijk van de persoon die schoonmaakt wisselend van perfect tot minder goed schoon. Lekker balkon met uitzicht over de Atlantische oceaan. "
"Ik kijk terug op 6 fantastische dagen. Wat een heerlijk hotel! Kamers waren brandschoon en ruim: strak opgemaakt goed bed, schone vloer, frisse handdoeken, glanzende badkamer. Ook gangen, liften en lobby goed onderhouden. Personeel is zeer vriendelijk, rustig en meedenkend. In restaurant en bar wordt goed opgelet, service met een glimlach. Bij de bar ruime keuze aan cocktails.
Het zwembad is schoon en ruim. Bediening tot aan je ligbed, vaak met een praatje erbij. Een vaste badmeester houdt toezicht en is benaderbaar, wat een veilig gevoel geeft, zeker voor ouders met kinderen.
Eten is gevarieerd, goed op temperatuur en wordt steeds aangevuld.
De Ibero-app werkt prettig: bestellingen gaan via de app, je hoeft niet steeds je portemonnee te pakken en je rekent alles in één keer af bij vertrek.
Het centrum ligt op 10 tot 15 minuten lopen, of is bereikbaar met de bus. Halte dichtbij. Buslijn 10 rijdt vanaf vliegveld Tenerife Zuid naar het busstation van Santa Cruz (ca. 50 min, €5-€6). Playa de Las Teresitas is bereikbaar met bus 910, elke 10 minuten, rit van ca. 15 min (€1-€2). Mooi strand met palmbomen en uitzicht op de bergen. Het kan druk zijn, maar blijft een fijne plek om te liggen of te zwemmen.
Hotel voor jong en oud. Ik heb genoten."
Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen van Río?
Comfortabel vakantiehuis met prachtige tuin en zwembad direct aan de Atlantische Oceaan: deze vakantiewoning buiten Río bevindt zich bij de zee en heeft een terras, een tuin en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. Het heeft 3 slaapkamers en een keuken met een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie! Jij en je vrienden en familie kunnen op vakantie lekker ontspannen dankzij voorzieningen zoals verschillende spelletjes. Bekijk alle vakantiewoningen in Río.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Río wil annuleren?
Natuurlijk. De meerderheid van de hotelkamerreserveringen is restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor de aankomstdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Río.
Wat biedt een verblijf in Río?
Reizigers zullen meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Río. Er zijn 2126 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Río.
Wat valt er allemaal te beleven tijdens mijn verblijf in Río?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en september, met een gemiddelde temperatuur van 21 °C. De koudste maanden zijn februari en maart, met een gemiddelde temperatuur van 16 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Río is 285 mm.
Ontdek de wereld met Expedia
Kom verder met de Expedia-app
Bespaar op geselecteerde hotels en spaar dubbele punten als je via de app boekt. Met onze deals in de app bespaar je op reizen, zodat je er vaker op uit kan gaan. Bovendien beheer je alles terwijl je onderweg bent.
Scan de QR-code met de camera van je apparaat en download de app.