Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apt. Minimalist LOFT type, safe and close to everything!
Dit appartement in Quetzaltenango is voorzien van een kitchenette en een balkon
Fotogalerie voor Apt. Minimalist LOFT type, safe and close to everything!





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer50 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 64
inclusief belastingen en toeslagen
3 mrt - 4 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
Quetzaltenango, Quetzaltenango
In de buurt
Centraal park van Quetzaltenango5 min. rijden - 2.9 km
Kathedraal van Quetzaltenango5 min. rijden - 2.9 km
Mercado La Democracia6 min. rijden - 2.9 km- Parque Nacional Cerro El Baúl11 min. wandelen - 1.0 km
- Monumento a la Marimba13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Quetzaltenango (AAZ-Los Altos) - 14 min. rijden
Restaurants
- Comida Taiwanesa 台灣小吃12 min. wandelen
- McDonald's14 min. wandelen
- McDonald's3 min. rijden
- Cafe R.E.D3 min. rijden
- La Bella Italia19 min. wandelen