Geniet van een poolbar, een terras en een tuin bij 1905 Zino's Palace. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Parking inbegrepen
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Bar
De huidige prijs is € 255
€ 255
inclusief belastingen en toeslagen
14 jun - 15 jun
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
1905 Zino's Palace ligt in een nationaal park en bij de oceaan in Ponta do Sol. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Igreja de Nossa Senhora da Luz en CityBubbles. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Casa das Mudas Kunstcentrum en Ponta Gorda Zwemcomplex een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Barreiros Stadion of Madeira Stadion. Ga voor waterpret zoals snorkelen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Ponta do Sol
Palacete do Lugar de Baixo, VE3 10, Ponta do Sol, 9360-529
In de buurt
Strand van Ponta do Sol
3 min. rijden - 1.9 km
Piscinas Naturais do Porto Moniz
53 min. rijden - 52.2 km
Beachside Square
3 min. rijden - 1.9 km
Igreja de Nossa Senhora da Luz
3 min. rijden - 1.9 km
Jachthaven van Funchal
24 min. rijden - 26.1 km
Lokaal vervoer
Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 37 min. rijden
Restaurants
Heredia
3 min. rijden
Sol Poente
3 min. rijden
Tabūu
18 min. wandelen
Brava Doce
4 min. rijden
Estação 8 - Bar E Restaurante
7 min. rijden
Over deze accommodatie
1905 Zino's Palace
Hotel met een chique stijl bij de oceaan
Geniet van een poolbar, een terras en een tuin bij 1905 Zino's Palace. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Huwelijksservices, conciërgeservice en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij 1905 Zino's Palace bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In een nationaal park
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 106028/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt 1905 Zino's Palace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij 1905 Zino's Palace?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij 1905 Zino's Palace van één nacht voor twee volwassenen op 14 jun. 2026 min. € 255, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij 1905 Zino's Palace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 1905 Zino's Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 1905 Zino's Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt 1905 Zino's Palace een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat 1905 Zino's Palace?
Dit hotel ligt bij de zee, op 3 km afstand van Igreja de Nossa Senhora da Luz, Beachside Square en Strand van Ponta do Sol. Museo Etnográfico de Madeira ligt op 2,9 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 1905 Zino's Palace
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,2
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
38
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 45 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 45 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place. Great service.
Jason
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristee
6 jun 2025
Positief: Voorzieningen
Beautiful relaxing delicious dinner
Kristee
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Schade, dass wir Abreisen mussten!!!
Hervorragendes Hotel. Schade, dass wir nur zwei Nächte dort waren. Kommen sehr gerne wieder.
Ronald
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
27 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful, historic small hotel. Wonderful staff and great food. We rented a car, which we found to be a great way to get around.
David
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DEANA
16 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a beautiful property with pristine attention to all the little details that make a stay lovely. Staff were excellent, food was delicious, we loved our time here.
DEANA
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eduardo
5 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property with great staff and unbeatable sunset views.
Eduardo
10 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay
Was a very nice place. Parking and street a little tricky. Not very sound proof or private.
Daniel
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liudmyla
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a perfect stay. Everything was great! Starting from the greetings for my birthday with chocolates and a bottle of sparkling wine, ending with dinners and amazing ocean view that is there from the terrace. The hotel is located among the banana plantations on the hill, and feels peaceful and calm. Staff is friendly and attentive, helped us with local recommendations. But some nights we just didn’t want to leave, so stayed for the dinner in the hotel restaurant, which is amazing with great food.
Liudmyla
8 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcus
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We recieven a warm welcome, had an excellent room, high Quality, including fresh fruit, stunning view from terras and swimming pool. Breakfast buffet, with fresh pressed orange juice and eggs on demand. Diner also excellent. We had a wunderful time.
Marcus
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mohammed
10 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, breakfast was amazing and was available until midday. We found this super helpful as we could do an early morning hike and come back and still have breakfast. We ate in the restaurant which was excellent too. Can’t fault the hotel, we would definitely stay again! Thank you!
Thomas
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommend!
The hotel is so special!! The view is amazing, comfortable beds, thoughtful touches to make things unique and a delicious breakfast!!
Elizabeth
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Barbara Sibylle
11 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren eine Woche hier. Ein sehr angenehmes Hotel mit sehr freundlichem Personal. Zur Begrüßung bekam man gleich einen Snack und etwas zu trinken.
Jederzeit wieder
Barbara Sibylle
7 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rachel
24 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Truly unique, evertything is so perfectly curated, so comfortable and lovely food too. Best of all was the warmth and helpfulness of the team running the whole experience.
Rachel
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
10 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideal location. Stunning views. Wonderful staff.
Thomas
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lilly Amai
20 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed 4 nights at the hotel and should have stayed more - we were simply amazed. It is a super cute boutique hotel with an amazing view, very nice staff and delicious food. We felt very comfortable and would say it’s the perfect place to enjoy a relaxed holiday. It is a must to have a car though, but parking is available at the hotel.
Lilly Amai
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eric
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
10 stjerner!
Et meget flot og stilfuldt hotel. Indretningen var afdæmpet og stilfuldt. Man følte sig hjemme. Der var rent og gjort meget godt rent i mellem dagene.
Der var overforventninger ifht hjælp uden at de var påtrængende. Liggestole 10stjerner. Den eneste min var i følge min kæreste at poolen var lidt for lille.
Eric
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jasmine
1 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing property with excellent staff. The room was incredibly efficient, clean, and cozy. Great view of the water. Staff was very friendly and attentive to all of our needs. We would definitely stay there again. It was so lovely!
Jasmine
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deidre
28 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just got back from there and it exceeded expectations in every way. The restaurant was exceptional and you cannot beat having it right there! The room was fabulous. Staff was so friendly. Five stars. Will definitely be back! If you are reading this, just book it. No other place on the island compares.
Deidre
6 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sean
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique property with great attention to detail. Thoroughly enjoyed dinners on the patio overlooking the ocean. Staff were very attentive and made sure the experience was enjoyable. Location is well suited for day trips throughout the northern and western parts on the island.
Sean
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
David
7 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Pour rester le plus objectif possible, je dirais que l’hôtel est idéal pour les voyageurs en quête d’authenticité (cadre, environnement, architecture….) Cependant, ne cherchez pas la tranquillité absolue, car l’ancien édifice réhabilité en hôtel reste mal insonorisé. Nous avions une chambre au 1er étage où nous avions l’impression d’avoir les voisins dans la salle de bain. Non pas que ces derniers étaient bruyants, loin de là, mais la conception et le cloisonnement ne sont pas dignes d’un hôtel de cette catégorie sans parler du simple vitrage… J’imagine tout autant la réciprocité….
Hormis cela, l’accueil est correct et mériterait néanmoins un peu plus de sourire de la part de certaines hôtesses, déjà accoutrées d’une tenue plutôt austère.
Quant à la cuisine, elle est de qualité. Le petit déjeuner est complet et servi à table.
J’apporte une mention spéciale à Orlando pour sa bienveillance, son professionnalisme et son sourire. Le reste de l’équipe ne démérite pas non plus évidemment.
L’accès en voiture se mérite car très pentu et étroit. Il y a suffisamment de places pour se garer malgré tout.
Enfin, la partie extérieure piscine/terrasse est splendide de par la vue et la tranquillité du lieu.
Malheureusement, pour notre sejour en Mars, la météo n’était pas des plus clémentes pour profiter pleinement des lieux.
David
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Simona
17 aug 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Non posso valutarla , ho trascorso solo poche ore in quanto sprovvista di acqua .
Simona
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Frank
14 feb 2025
nt, war nicht qualifiziert.
Frank
12 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jayne
21 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A Lovely Place for a Short Break
This is a unique property and it makes for a lovely quiet break. It takes a bit of bravery to drive up the narrow street to the hillside location - don't hire a big car. But a car is essential, as there is little close by. Even the walk to and from the very rocky beach isn't for the faint hearted (and that isn't by the steeper direct walking route).
Our superior sea view room was small but lovely. However at the top of the building the windows are tiny - a great sea view, but for one person at a time.
The pool is tiny and would look crowded if more than two got in at any one time. Oh and the loungers are really uncomfortable - but then why would you stay by the pool all day? It's not that kind of place.
What is great here is the food and the service. Whether it's the simple but perfect buffet breakfast, or the wonderful quality of the dinner in the restaurant. And indeed the snack menu by the pool if you do choose to brave the loungers. Absolutely yum, every time. The menu doesn't change though, so choose this place for a short break, not a long holiday as I imagine it could get boring.
The staff are all young, but so helpful friendly and not over eager. Perfectly pitched.
This is a wonderful place to base yourself if you want to travel around during the day, but return in the evening to a beautiful meal and a calm romantic atmosphere.
Jayne
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
RICHARD
29 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a fabulous little hotel. A real gem. Great location, lovely room with balcony & stunning view (we stayed in the Ocean View Suite), delightful & friendly staff (Telma, Nicole & Raquel deserve a special mention), delicious breakfast (& dinner if required) and all spotlessly clean and well maintained. Access to the hotel is typical Madeiran - via a steep & narrow road - & parking can be a bit tricky, but all this adds to the experience. I cannot rate this hotel more highly, and it is great value as well.