Geheel appartement
Casa della Presentosa - two-room apartment located in the heart of the historical center of Pescara
Dit appartement bevindt zich aan het water en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Casa della Presentosa - two-room apartment located in the heart of the historical center of Pescara





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 460 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Rendez Vous 55 - Fourth floor apartment with side sea view
Holiday Rendez Vous 55 - Fourth floor apartment with side sea view
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 068028CVP0468
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
yunaimmobiliare_9
Over deze buurt

Pescara, PE
In de buurt
Spiaggia di Pescara10 min. wandelen - 0.9 km
Ponte del Mare12 min. wandelen - 1.0 km- Oud Pescara5 min. wandelen - 0.5 km
- Casa Natale di Gabriele d'Annunzio7 min. wandelen - 0.6 km
- Haven van Pescara15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Station Pescara Porta Nuova - 11 min. wandelen
- Pescara (PSR-Abruzzo Intl.) - 11 min. rijden
Restaurants
- Hosteria Del Terzo Cerchio3 min. wandelen
- Disapore Food & Wine1 min. wandelen
- Giappo Ristorante6 min. wandelen
- Pizzeria Del Porto5 min. wandelen
- Pizzeria Annarè4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa della Presentosa - two-room apartment located in the heart of the historical center of Pescara
Beoordelingen
9,6








