Gehele woning·Particuliere eigenaar

Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ

Fotogalerie voor Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ

Terrein van de accommodatie
Interieur
Interieur
Details aan de buitenkant
Interieur

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ

Geniet bij dit vakantiehuis van aparte rookruimtes. Dit vakantiehuis biedt internet en een bad of douche.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Toiletpapier
  • Zeep

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 11.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Loteamento Ville d'Monte Alegre, een wijk in Paty do Alferes. Geniet van de prachtige natuur bij Vale das Videiras en Vale do Paraíba. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Museu Ferroviario Miguel Pereira en Terra dos Dinos. Uana Etê Ecologische Tuin en Rampa de vôo livre do Siméria (hanggliden) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Paty do Alferes
Meer vakantiehuizen in Paty do Alferes
Kaart
Loteamento Ville D'monte Alegre, RJ

In de buurt

  • Igreja Matriz de Nossa Senhora da Conceição
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Lago Javary
    12 min. rijden - 9.6 km
  • Terra dos Dinos
    18 min. rijden - 15.3 km
  • Mayor Paulo Rattes Municipal Park
    55 min. rijden - 49.0 km
  • Kasteel Itapaiva
    58 min. rijden - 54.3 km

Lokaal vervoer

  • Rio de Janeiro International Airport (GIG) - 163 min. rijden

Restaurants

  • Armazén Do Pão
    8 min. rijden
  • Restaurante Maria Fumaça
    8 min. rijden
  • Panificação Santa Cecília
    9 min. rijden
  • Sabores do Nando
    4 min. rijden
  • Lugano
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 11.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ?

Dit vakantiehuis in Loteamento Ville d'Monte Alegre bevindt zich op enkele stappen van Vale do Paraíba en op 5 km van Igreja Matriz de Nossa Senhora da Conceição en Manga Larga de Baixo Waterval. Ook Queda D`agua da Maravilha en Museu Francisco Alves liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Lindo Chalé /casa em Paty do Alferes na Serra RJ